Kitap Günü Etkinliği

Ben okumadım, beğenmezsem linç ederler diye korkumdan okumayı düşünmüyorum

hayvan çiftliğini okumayan varmı
Ha haa Allahtan onu ilk okuyanlardanım

güneş çavmasını bende okumadım . kızlar ben de son 2 yıldır hakan günday hayranlığı var aranızda okuyanlar var mı ?

güneş çavmasını bende okumadım . kızlar ben de son 2 yıldır hakan günday hayranlığı var aranızda okuyanlar var mı ?

Canım sözüm sana değil de güneş çavmasını herkes okumasın bence zaten. Hafif görünüp derin olan kitaplardan anlatabildim mi

Hakan Günday dan Az ve Azili okudum ben. Başlarda çekmemişti pek ama sonra nasıl sardı nasıl bitti hiç anlamadım. Altı çizilecek çok cümle, değişik bir kurgusu ve olay örgüsü var sen seversin gibi geliyor. Başka kitaplarını da okuyacağım bir ara sıra gelirse

Bir de kimler bakiyim o hala Orwell okumayanlar elleri göreyim

1984 ü belki herkes sevmeyebilir distopya türünde olduğu için ama Hayvan Çiftliğini her kitap kurdu okumalı diye düşünüyorum

Ben 1984u okudum. Hayvan ciftligi de okunacaklar arasinda bekliyor kitapligimda. 1984u cok begendim. Hakan gunday'i da iki sene kadaronce kutuphaneden kitabini alip okumustum. Az, kinyas ve kayra'yi okudum. Ama malesef cok hatirlamiyorum icerik olarak. Gece boyu ayakta tutmustu beni ama elimden birakamamistim onu cok iyi hatirliyorum.

Örtmeniim ben okumayım di mii
Hakan günday ı çok istiyorum hatta vikitapta okumak istediklerim arasında da var ama okuyamadım bi türlü, biriniz hayrınıza alın bana ağustosta

Örtmeniim ben okumayım di mii
Hakan günday ı çok istiyorum hatta vikitapta okumak istediklerim arasında da var ama okuyamadım bi türlü, biriniz hayrınıza alın bana ağustosta
Sen okuma bence de çünkü melindayla seni linç etme olasılığımız yüksek listene ekle halledrriz

Güneş cavmasini ayila bayila bi cirpida okudum resmen

Hayvan ciftligi favori kitaplarımdan bayılıyorum ona
1984u henuz okumak nasip olmadi

Hakan gunday seviyorum kinyas ve kayra,az ve azili okudum
Kinyas ve kayra bambaska bi kafa ürünü

güneş çavmasını okumadım bende cunku ılk kıtabın satısı olan sıte yok ne ara baksam temın edılemıyor.

Kinyas ve kayra çok ilgimi çekmişti çok olumsuz yorum okudum listemden çıkardım. Şimdi gerçi hatırlamıyorum o yorumları yeniden mi listeme alsam. Ah melinda aklıma neler sokuyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…