Kitap Günü Etkinliği

Güle güle oku kitaplarını. Bülbülü öldürmek'i ben de buradan gördüm ve alacağım. İnce memed e önceden biraz başlamıştım güzeldi, işlerden dolayı öyle kalmıştı, ona başlayacağım, masumiyet müzesinin biteceği yok, elime de çok alamıyorum kitap, bu ay 0 kitap bitirmişim zaten

Sana dizi değil aşk lazım bacı:)

masumiyet müzesi ağır ağır ilerliyor sana çerezlik kitaplar lazım . arkadaş müzeye gitti geçen gün diyo ki orhan pamuka bi çift lafım var sen ne gereksizsin dicem diyo :))

özgeeee babil'de 50 lira üzeri alışverişe baykuş kupa veriyordu ya, o ne zamana kadar devam ediyordu ki hatırlıyor musun ben de o kampanyadan yararlanabilecek miyim diye merak içindeyim de

o aldığım haftasonu için geçerliydi canım ya
haftasonuna özel diyodu
ama tekrarlar bence

haftasonu daha mart ayı değildi ki yaa, kızlarla konuşmadık diye alamadım senin kitaplarını
bu arada sana numara vererek seçtirmiştim ya kitaplarını, biri itiraf ediyorum ki Kör Baykuş'tu sen onu kendin aldın diye değiştirdim bende, benim zevkime kaldın Kör Baykuş'u da kendim için sipariş verdim

aaa şansa bak 6. hissim kuvvetli galiba benim
kör baykuşu Y yesil_zeytin_ den duydum ben de

topikte sürü psikolojisi mevcut güneş çavması akımı, bülbülülü öldürmek akımı, 1q84 akımı, sıra kör baykuşta. okuyan birilerini görünce canımız çekiyor herhalde

güneş çavmasını okumayan tek ben kaldım yaaa
bi de kara kara 1Q84'ü nasıl okuyacağımı düşünüyorum, çok kalın o iş yerine getiremem akşamları da ders çalışmam lazım senelik izin ne zaman verirler ki bana acaba o zaman okuyayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…