Kitap Günü Etkinliği

zamanlar su gibi akıp giderse ?
ümit ettiklerimiz olmazsa?
ya sen unutursan?
nolamaz

favori kitaplarım arasında. çok güzel gerçekten

okumayan da bir tek ben varmışım yuh bana
söz asmum bir sonraki ay gün için kitap siparişi verirken araya bu kitabı da sıkıştıracağım söz

bende okumadım:)
hatta o yazarın h,içbir kitabını okumadım :)
ama babil de sepetime atmıştım:) niyet var yani:)

aaa oku mutlaka. bide zülfü livaneli son ada kitabınıda ona benzetirim

ben 3 kitabını okudum orwell in gübeş çavması zaten çok güzeldi diyecek sözüm yok

Kesinlikle okumalısın koca iki kitabı 2-3 günde bitirmiştim ve beni derinden etkilemişti çok beğenmiştim.
hayvan çiftliğini okumayan varmı

Ayy ben

güneş çavmasını bende okumadım . kızlar ben de son 2 yıldır hakan günday hayranlığı var aranızda okuyanlar var mı ?

Güneş cevmasını tavsiye ederim. Hakan günday hiiç okumadım adınıda yeni duydum bi araştırıyım

Ben okumadım

Güneş cavması hakkında düşüncelerimiz aynı Hayvan çiftliğini okuyacağım o zaman ben
güneş çavmasını okumadım bende cunku ılk kıtabın satısı olan sıte yok ne ara baksam temın edılemıyor.

Bende 1-2 ay önce aldım güneş cavmasını kitap yurdundan almıştım ve çok severek okudum bulursan hiiç kaçırma
günaydınlarrrrr
yaşasın cuma
inşallah bugün iş yerinde sakin bir gün geçirir ve kitap okuyabilirim

Günaydın.. Benim bu hafta yoğundu ve yavaşlama dönemine girdim taht oyunlarından sonra toparlayamadım kendimi Baba ve piç okuyorum ama yarım bırakcam sanırım

ben baba ve piçi de severek okumuştum
sarmadı mı seni?

Kesinlikle okumalısın koca iki kitabı 2-3 günde bitirmiştim ve beni derinden etkilemişti çok beğenmiştim.

son sipariş verirken güneş çavmasına bakmıştım ama kalmamıştı ondan başka kitap almıştım. özgeninkileri de verdim şimdi, fesatlığımdan ikimize de aynı kitabı sipariş verince kotam dolmuş oldu bir sonraki aya gelirse inşallah alacağım

acaba hangi kitapmış o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…