Kitap Günü Etkinliği

xyzt-5544 canım güle güle oku hepsini. çok özenerek seçtik

benimki de bugün kargoya verilecekmiş (yerseniz)

o kadar belli ki özendiğiniz gerçekten hepsi istediklerimden seçilmiş, sizin beğendiklerinizden seçilmiş, çok güzel bişey bu yaa bayıldım bayıldıımmmm
bu kitapların gazı da bikaç gün idare eder beni o zamanda ekstra heyecan olur hem

Harika
kitaplar dedik inanmadın mı yoksa sen bize

Bende okumaya başlıcam ama kalınlığı gözümü korkutuyor. Gazlayın beni biraz.

1Q84 mü baya bi kalın ama övgüleri çoktu o kitabın, hatta bi deli cesareti ile ne zaman alırım ki acaba diyordum saolsunlar benim cesaretsizliğimi kırdı kızlar al al onu da beraber okuyalım

çok mutlu oldummm güle güle oku canım benim

saol özgem benim ayyy çok heyecanlı bu, hepiniz yaşayacaksınız zamanla o günleri de çok merak ediyorum

Harika

kitaplar dedik inanmadın mı yoksa sen bize

inandım da bu kadar harika olacaklarını tahmin etmiyordum

Aldım bile ben Gazımı da aldım. Küçük kadınlar ardından başlıcam. Hazır mısın sende

Aldım bile ben Gazımı da aldım. Küçük kadınlar ardından başlıcam. Hazır mısın sende
şeker portakalını okuyayım diyordum ama sanırım bende gazı aldım şuan eğer o ara evde olacak olursam kurstan çağırmazlarsa ben de başlayım tadını çıkara çıkara okuyayım madem

şeker portakalını okuyayım diyordum ama sanırım bende gazı aldım şuan eğer o ara evde olacak olursam kurstan çağırmazlarsa ben de başlayım tadını çıkara çıkara okuyayım madem
Ben iki kitap bi arada okuyacağım. Evde 1q84 iş yerinde de atıştırmalık bi kitap eklerim artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…