Kitap Günü Etkinliği

teşekkür ederim canımm gerçekten hepsi çok güzeller yüreğinize sağlık
2 tane daha kitabım gelecek bide onlar da gelince ayırdığım raf dolup da taşacak

teşekkür ederim canımm gerçekten hepsi çok güzeller yüreğinize sağlık
2 tane daha kitabım gelecek bide onlar da gelince ayırdığım raf dolup da taşacak

Anaaa biri benimki
Kusura bakma canım ya çok yoğun bir haftaydı kargoya veremedim ama yarın vereceğim

Anaaa biri benimki
Kusura bakma canım ya çok yoğun bir haftaydı kargoya veremedim ama yarın vereceğim

yok aşk olsun canım hiç o anlamda şikayet gibi demedim yani yanlış anlama lütfen
ben çekilişte ilk ay bana çıkınca rafımda bi köşeyi boşalttım dedim ki buraya gelen kitapları koyarım, hatta kendi kütüphanemden de okumadığım kitapları da koyarım sonra okudukça üst kata okunmuş kitapların yanına yerleştirirm diye düşünüyordum. ama sizin yolladıklarınız bile ayırdığım yere sığmayacak nerdeyse ondan dedim. yani iki kişiden daha kitap gelecek sığmayacak buraya gibi. yoksa kesinlikle acelesi yok sen kendini zora sokma ne zaman müsaitsen o zaman yollarsın zaten

Sen çok tatlı bir insansın yaaa

Ondan demediğini biliyorum yanlış anlamadım zaten canım

Günaydın kızlarr
Kusura bakmayın günlerder giremiyordum ağır bi soğuk algınlığı geçiriyorum Ateş 39un altına hiiç düşmedi

Canim çeşminazcım kitapların gelmiş ne güzell.. Güle güle okuman dileğiyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…