Kitap Günü Etkinliği

tamam hadi kızlar yarın gün sofranız benden ben cesminazda gün yaptık da bize bi ikram da bulunmadı dedirtmem

anaaam kısırlar börekler yenmiş kaçırmışımmm
napıyonuz güncü hatunlar
ben depresyondayım bi süredir ama çıkıcam yakında
kitap yollama zamanı gelse keşkeee hatta mart gelsin bana 15412532 tane kitap alın

Günü yakın olanlardan biridaha oh ne ala
Biz napalım yaaaaa
Niye depresyondasın tatlım.
Yeni işn ortamın nasıl_ Hatta mesleğin neydi?

Günü yakın olanlardan biridaha oh ne ala
Biz napalım yaaaaa
Niye depresyondasın tatlım.
Yeni işn ortamın nasıl_ Hatta mesleğin neydi?
avukatım ben belediyede çalışıyorum kurum değiştirdim
alışmaya çalışıyom işte.. biraz da eski ortamımı özlüyorum falan.. azcık yalnızlık hissediyorum ama alışıcam inşallah canım

Hm Değişim hep güzeldir başta zor olsada. Zamanla gözlemledikçe yakın olağın kişilerle daha keyifli geçer zamanın inş.
Ben iş yerimde tek bayanım ve inanılmaz sıkılıyorum. Ünide de çok kız arkadaşım yoktu gerçi genelde erkeklerle daha iyi iletişim kurarım ama bu ara bende taktım iş yerimde yalnızım diye:/

tamam hadi kızlar yarın gün sofranız benden ben cesminazda gün yaptık da bize bi ikram da bulunmadı dedirtmem

oooo dedik gitti insan güzel bi kahvaltı hazırlarr

Aynen kuzum kaçırdın ama olsun ben size kahvaltı hazırlayım :)

Eki Görüntüle 1738703

Buyrun kahvaltıya kızlaaarrrrrrrrrrrr :)
Harikasın tatlım ellerine sağlık geliyorum hemen pis boğaz ben

Vikitap hani acılıyordu bana tüm garezi heralde ben vi kitap profilini güncellemeyeeğim. 1000kitap ı güncelleyeceğim. Bana sıra gelince ekran görüntüsü alırım sizin için. Gün arkadaşım kimsede onun için girer bakarım anca vikitaba.
tabi girebilirsem buz gibi soğudum siteden tüm şevkimi kırdı.

1000 kitap üyelik ismimi yine yazıyorum. _Simurg_m

Bende 1000kitapta tüüüm güncellemelerimi yaptım :) Hazırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…