Kitap Günü Etkinliği

Daha çook merak et :KK47:
Bak ya ilk günü kaptı bie huysuzlanıyo:KK70:

ama napayım merak ediyorum :KK45:

Yaaa cok ozeniyorum valla size. Ben de aralik ayini aliversem olmaz mi:KK22:

aralık ayında yılbaşı çekilişimiz olacak zaten canım, ona katılırsın mutlaka :KK49: hem ben inanıyorum bi 11 kişi daha çıkar ortaya yeni bir kitap günü daha yapılır :KK49:

aaa geçmiş olsun canım. Aman takip et sağlık ihmale gelmesin hiç.
Yaaa çok kıskanıyorum seni. Ne güzel kitaplar seçildi bir bilsen.:KK51:
Çok kıskandım yaaa çok var benim günüme:mad: :KK70::KK70:
Aynı şeyi ben dusunuyodum bende çok begendim secilenleri bahara kadar büyük bi keyifle okursun secilenler arasında çok beğenerek okuduğum iki kitap var :) ama sende vikitapta seçim yaparken güzel seçimler yapmışsın:)

Ya ben merak ettiklerimi ekledim ayrı ama en çok arkadaşlarımın sayfalarından fikir aldım hele soslu nun bir listesi var msallah 600 kusurluk okunmuş listesi hala bitiremedim :)

Sen yine 180 kitap falan ekledim benim liste vikutap duelirse mayısa kadar bilir bilmiyorum:)

Aynı şeyi ben dusunuyodum bende çok begendim secilenleri bahara kadar büyük bi keyifle okursun secilenler arasında çok beğenerek okuduğum iki kitap var :) ama sende vikitapta seçim yaparken güzel seçimler yapmışsın:)

Ya ben merak ettiklerimi ekledim ayrı ama en çok arkadaşlarımın sayfalarından fikir aldım hele soslu nun bir listesi var msallah 600 kusurluk okunmuş listesi hala bitiremedim :)

Sen yine 180 kitap falan ekledim benim liste vikutap duelirse mayısa kadar bilir bilmiyorum:)

ben okuduğum kitapların çoğunun adını hatırlamıyorum yaa :KK64: 1000kitapta üyelik açarken en iyi romanlar listesine falan bakayım dedim mesela okuduğum ama aklıma gelmeyen bir sürü kitap varmış meğer :KK53:
okuma listesini de daha uzatırdım da size insaflı davranayım dedim, yoksa daha araştırmak istediklerimin yarısına falan ancak bakmıştım :KK45:

vikitap acılmıyo ki :S acılsada bı ıkı dolanıyorum yıne donuyo. :/
öylesine vi kitapta aklıma gelenleri ekledim. ciddi ciddi oturup eklesem okumak istediklerimin sayıyı dusunemıyorum:KK70:
1000kitapta yarın kutuphanemi eklicem. Bu kız hıc okumuyo hep okumak ıstıyo profilimi düzelteyim bıraz:KK70:

ben okuduğum kitapların çoğunun adını hatırlamıyorum yaa :KK64: 1000kitapta üyelik açarken en iyi romanlar listesine falan bakayım dedim mesela okuduğum ama aklıma gelmeyen bir sürü kitap varmış meğer :KK53:
okuma listesini de daha uzatırdım da size insaflı davranayım dedim, yoksa daha araştırmak istediklerimin yarısına falan ancak bakmıştım :KK45:
ya ben itiraf ediyorum cok bencil davrandım. Kendi sevdiğim kitabı listende görünce hemen sectim. Kolaya kacmak gibi düşünme gercekten cok sevdiğim sana gelcek olan :KK19:

ya ben itiraf ediyorum cok bencil davrandım. Kendi sevdiğim kitabı listende görünce hemen sectim. Kolaya kacmak gibi düşünme gercekten cok sevdiğim sana gelcek olan :KK19:

yaa hiç öyle düşünür müyüm canım, tam tersi çok da hoşuma gider bu durum :KK19: ben zaten demiştim ya kendi okumak istediklerim dışında sizin seçimlerinizde benim için çok önemliydi :KK15:
çok heyecanlıyım yaa çok merakla bekliyorum :rolleyes:

Ben kargocularla kanka pampa olmuş durumdayım :)
Bana artık selin hanım yada hanımefendi demiyorlar aşağı kapıdan apartman otomatigine bastiklarinda kim o diyorum kargo abla diyolar burdaki abla çok önemli dikkatinizi çekiyorum ben bi samimiyet göstergesi olarak algılıyorum gene biz açsa verek gidek der gibi:)
BBize is yerindede sürekli kargo geldiği için adamlar benim işimi evimi her halti biliyolar:)
Ve benim siramda kargocularla akraba çıkma olasiligimi çok yüksek görüyorum:)

bende anneme şimdiden söylüyorum ayın 20 sinden sonra evi boş bırakmak yok, dönüşümlü olarak nöbet tutacaz tek bir kargoyu kaçıramam diye :KK70: garibim dün takvimi almış günlere bakıyordu hastaneden randevu alacakmış da benim evde olacağım bir günü seçmeye çalışıyormuş :KK70:

saol canım benim, şükür ki artık son aşamaya geldik, dozunu azalttık ilacın 1-2 ay içinde de bırakacam inşallah :KK49:
yaa çok merak ediyorum neler seçtiniz diye yaa, görürsünüz siz bir sonraki aylarda ben de aynısını yapacam hepinize :63:

daha şimdiden 457412 tane kitap seçildi senin için çoook şanslısınnn

soslu bi de son 1 yıl güncellememiş vikitabını
o 600 küsür olmuştur 800 küsür :KK53:

bugün herkes kaçakları oynamış :KK35: yarın sabahtan herkes burda olsun, günümüz var :KK14:

gün sahibesi geiş olsun önemli bildi ama geç kaldı sanırım :110:
ama hastanedeydim bugün valla ondan :110: antidepresan kullanıyordum azaltmamız lazım artık 1 sene doldu diye doktor bugün 55 tane test ve tahlil uyguladı bana bütün günüm gitti resmen :KK12: neyseki sonunda deprtesyondan çıkmışım, ilacı azaltarak bırakacağım artık :KK49:
@__ATALANTE kuzum senin de hastalıkların geçmiş olsun önemli bişey çıkmaz inşallah :KK43: söz haftasonu hazırlık yapacam sana, pazartesi günü müthiş birgün sahibesi olacam söz :110:
:110:

Geçmiş olsun kuzumm. İkimizde iyi olalım inşallahh :)

X