Kitap Günü Etkinliği

1000kitapta okumak istediklerimin güncellemesi bitti
okuduklarımı falan giriyorum yavaş yavaş ama her kitap yok bildirmek lazım bu yok diye
vikitapta hemen ekleyiceriyodum ben olmayan kitabı
gözün kör olsun vikitap :mad:

okuduklarımı falan giriyorum yavaş yavaş ama her kitap yok bildirmek lazım bu yok diye
Detaylı hala bakmadım ama dün akşam 3-4 kitap bende bulamadım 1000kitapta

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

burdayım canım sözde ders çalışıyorum:KK70:
sen nasıl oldun? endoskopi sonuçların belli oldu mu

iyiyiiim tatlım ne olsun. Sen nasılsın? Miden nasıl oldu?

Sağolun kızlar iyim :) Sonuç ; mide fıtığı,gastrit ve ileri derecede reflü çıktı birde 2-3 yerde ödem.. :KK43: Parça aldılar onunda sonucu çıkınca nasıl bi tedavi uygulancaksa olacak işte bilmiyorum ki..

Herkese iyi akşamlar kızlar hafta sonu gelemem pazartesi görüşürüzz :KK50:

Bu gün sahibesini hiiiiç beğenmedimmm 8 gün oldu hala pasta börek yokk bide duygularımızla oynadıı hani bugün boll börekli çörekli bir gün olucaktııı hıhhhhhhhh En Büyük KK

gün sahibesi geiş olsun önemli bildi ama geç kaldı sanırım :110:
ama hastanedeydim bugün valla ondan :110: antidepresan kullanıyordum azaltmamız lazım artık 1 sene doldu diye doktor bugün 55 tane test ve tahlil uyguladı bana bütün günüm gitti resmen :KK12: neyseki sonunda deprtesyondan çıkmışım, ilacı azaltarak bırakacağım artık :KK49:
@__ATALANTE kuzum senin de hastalıkların geçmiş olsun önemli bişey çıkmaz inşallah :KK43: söz haftasonu hazırlık yapacam sana, pazartesi günü müthiş birgün sahibesi olacam söz :110:
:110:

gün sahibesi geiş olsun önemli bildi ama geç kaldı sanırım :110:
ama hastanedeydim bugün valla ondan :110: antidepresan kullanıyordum azaltmamız lazım artık 1 sene doldu diye doktor bugün 55 tane test ve tahlil uyguladı bana bütün günüm gitti resmen :KK12: neyseki sonunda deprtesyondan çıkmışım, ilacı azaltarak bırakacağım artık :KK49:
@__ATALANTE kuzum senin de hastalıkların geçmiş olsun önemli bişey çıkmaz inşallah :KK43: söz haftasonu hazırlık yapacam sana, pazartesi günü müthiş birgün sahibesi olacam söz :110:
:110:
aaa geçmiş olsun canım. Aman takip et sağlık ihmale gelmesin hiç.
Yaaa çok kıskanıyorum seni. Ne güzel kitaplar seçildi bir bilsen.:KK51:
Çok kıskandım yaaa çok var benim günüme:mad: :KK70::KK70:

aaa geçmiş olsun canım. Aman takip et sağlık ihmale gelmesin hiç.
Yaaa çok kıskanıyorum seni. Ne güzel kitaplar seçildi bir bilsen.:KK51:
Çok kıskandım yaaa çok var benim günüme:mad: :KK70::KK70:

saol canım benim, şükür ki artık son aşamaya geldik, dozunu azalttık ilacın 1-2 ay içinde de bırakacam inşallah :KK49:
yaa çok merak ediyorum neler seçtiniz diye yaa, görürsünüz siz bir sonraki aylarda ben de aynısını yapacam hepinize :63:

saol canım benim, şükür ki artık son aşamaya geldik, dozunu azalttık ilacın 1-2 ay içinde de bırakacam inşallah :KK49:
yaa çok merak ediyorum neler seçtiniz diye yaa, görürsünüz siz bir sonraki aylarda ben de aynısını yapacam hepinize :63:
Daha çook merak et :KK47:
Bak ya ilk günü kaptı bie huysuzlanıyo:KK70:

X