Kitap Günü Etkinliği

Iki gruba ayrilmayacaksak malesef ben katilamayacagim. Onceden soyleyim de sonradan oyunbozan gibi olmayim. Esimin isinden dolayi ne zaman nerede olacagimiz pek belli olmuyor. Yaklasik 4 5 ay da ikiser kisiye gonderilecek bu kadar kalirsak. Hakkiyla ilgilenemeyebilirim malesef. Bu seneki gibi yabanci kalmak istemiyorum

İkinci grup oluncada herşey bölünüyor sanki. Hiç mi katılma imkanın yok

Malesef
MEsela 17 kisiyiz ya su an 12 -5 seklinde bolunursek ve ayri ayri basliklara gidersek tadi olmuyor evet. Ama sayi artsa da 10 10 veya 11 11 olsa buradan devam etsek tadi kacmaz diye dusunuyorum ben

Siz bilirsiniz ama tanımadığımız kişilerlede zevkli olmayabilir. Bakalım kızlar ne dicek

Siz bilirsiniz ama tanımadığımız kişilerlede zevkli olmayabilir. Bakalım kızlar ne dicek
Yook hic tanimadigimiz kisiler olarak demedim. Cekilisteki olay benim yuzumden tekrarlansin hic istemem acikcasi. Sizin taniyip da akliniza gelmeyenler olabilir belki. Ben cok kisi tanimiyorum zaten :)

1. xyzt-5544
  2. minerva1988
  3. _meLinDa_
  4. kalinkaselin
  5. Skosnob
  6. __giz__
  7. loliss
  8. @kitap_asigi
  9. @N-A-R
  10. @melikeeee
  11. azra2004
  12. DonukPudra
  13. _Lavin_
  14. @__ATALANTE
  15. @_ezelneva_
  16. @_asmunikal_

Son liste bu şekilde ve 12+4 şeklinde ayrılmak doğru olur mu bilmiyorum ne dersiniz kızlar. Benim fikrim bu kadar kişi başlayalım güne.Yaz aylarında ayda bir kişiye gönderelim. (Çünkü yazın sipariş ve takibiyle ilgilenmek zor oluyor herkes tatilde oluyor.) Kışın bazı aylarda 2şer kişiye alalım. ve yine 12 ayda bitirelim.

iki grup ben istemiyorum kızlar

Tanımadığımız kişilerle 20'ye tamamlanma fikri bana da çok cazip gelmiyor açıkçası. 4-5 kişi de ayrı bir gruba atılmaz, ayrı gruba kalsam üzülürüm mesela. O yüzden sayıyı bu şekilde sabitleyip devam etme taraftarıyım ben.
@kitap_asigi gerçekten hiç katılma şansın yok mu? Çekiliş için çıkan ayları müsaitlik durumuna göre kendi aramızda değiştirebiliyirouz, sana da öyle bişey yapardık. Olamaz mı öyle?_

bu listedekileri tanıyorum seviyorum paylaşımım var
paylaşımım olmayan, tanımadığım insan da istemiyorum ben
gıcıklık yapıyo gibi olmayayım ama

@__ATALANTE senin iki ismin mi var kuzum, instagramda da görüyorum şule yazanları

evet Kimlikteki ismim facabook ve instagramdaki ismim. Ama annem bana hiç o isimle hitap etmez. Babaannemin ismidir. Annem hep Şule demiş doğduğumdan beri. Okula başlayınca kimlikteki ismimi öğrendim Yani okulda , işte, arkadaş ortamında o ismim kullanılır. Aile ve akrabalar Şule der Yılan hikayesi gibi ismim var

bu listedekileri tanıyorum seviyorum paylaşımım var
paylaşımım olmayan, tanımadığım insan da istemiyorum ben
gıcıklık yapıyo gibi olmayayım ama

Evet paylaşım önemli, ben de paylaşımım olan, huzur bozmayan, güzel anlaşılabilecek insanlar olması taraftarıyım. Sayıyı arttırmasak daha iyi sanki

Sadece arkadaşlarım bana Memoli der

Ne kadar tanidik bir durum
Ayni sacma cift isim sorununda kurtuldum 1 ay kadar once. 30uma ramak kala attim gitti ikinci ismi. onunla kimse hitap etmesin dedim
Dili surcenler olmuyor degil aliskanlik ama gormezden geliyorum

Ay dayanamiyorum ic sesimee. Giriver gune ne yapar ne eder bi firsat bulur takip edersin diyor bana.
Ya insallah bu seneki gibi olmaz her sey ust uste gelip de uzak kalmak durumunda olmam.

Katiliyorum. Ama yine de ikiye bolunme fikrine de varim sayi esit olursa.

Benim de ayni oyle. Ikinci ismim babaannemin ismi. Ilkokulda ilk ismimden olan iki kisiydik bana ikinci ismimle hitap ederlerdi. Ilkini daha cok seviyorum ama ikisi bi aradayken de seviyorum isimlerimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…