Kitap Günü Etkinliği

Ay dayanamiyorum ic sesimee. Giriver gune ne yapar ne eder bi firsat bulur takip edersin diyor bana.:KK48:
Ya insallah bu seneki gibi olmaz her sey ust uste gelip de uzak kalmak durumunda olmam.

Katiliyorum. Ama yine de ikiye bolunme fikrine de varim sayi esit olursa.:KK48:

Benim de ayni oyle. Ikinci ismim babaannemin ismi. Ilkokulda ilk ismimden olan iki kisiydik bana ikinci ismimle hitap ederlerdi. Ilkini daha cok seviyorum ama ikisi bi aradayken de seviyorum isimlerimi:KK48:
Ben de iki ismini birlikte çok beğendim senin:) Hürrem .... gibi ya :KK49:

Peki bir sey soracagim. Ozel mesaj kismina en cok kac kisi eklenebiliyor? Bi ara 10 kisi denilmisti diye kalmis aklimda ama:KK64:

Sadece arkadaşlarım bana Memoli der :bicak::KK70::KK70:

benim de sürçesi geliyo bazen, engelliyorum :KK53:

2 grup olmasindansa 4 ay 2ser kitap almak daha mantikli sanki.

Ama ben de sonradan geldigim icin fazla sey etmiyeyim :KK48:

sayı böyle kalırsa sıkıntı olmaz ama artarsa zorlanabiliriz belki

arkadaşlar sayı böyle kalsın bence alımları kapatalım. :KK70: Gelmek isteyene "Seneye inşallah cinimm " diye gıcıklık yaparız :KK70: :KK70:

O halde sayıyı sabitliyoruz değil mi arkadaşlar ?
4 ay ikişer kişiye hediye alınır. biri ay başında biri ay sonunda olur mesela. Hangi aylar olacağına hep birlikte verelim kararı.
Yılbaşı hediyeleri gönderildikten sonra mı karar verelim kimin hangi ay gün sahibi olacağına?

geçen sene kura çekmiştim güzel olmuştu isterseniz bu yılda öyle yaparız

isterseniz biraz degişik bir öneri olacak ama 16 kişi 24 günde bir denk geliyor. o sekilde gideriz. ama sanırım bu seferde ödemelerde sorun çıkar. kredi kartı hesap kesim falan aynı olsun istersiniz. ama onaylarsanız ben hesaplarım günleri

:KK45::KK45::KK45:

Kura en adili zaten canım. Hangi aylarda ikişer kişi olacak?

Benim fikrim: Şubat,Nisan,Haziran,Ekim ayları çift olsun. Çünkü Aralık ve ocak ayları yılbaşı çekilişinden dolayı masraflı olur. Yaz aylarıda herkes ilgilenemez sizce?

Benim fikrim: Şubat,Nisan,Haziran,Ekim ayları çift olsun. Çünkü Aralık ve ocak ayları yılbaşı çekilişinden dolayı masraflı olur. Yaz aylarıda herkes ilgilenemez sizce?

Böyle aralıklı olması yerine Şubat, Mart, Nisan, Mayıs çift yapsak da sene başında bitirsek olmaz mı?
Haziran ve Eylül'de bayram oluyor zaten. arada yaz var falan, iyice karışabilir. 4 ay üstüste bitse daha iyi olmaz mı?

isterseniz biraz degişik bir öneri olacak ama 16 kişi 24 günde bir denk geliyor. o sekilde gideriz. ama sanırım bu seferde ödemelerde sorun çıkar. kredi kartı hesap kesim falan aynı olsun istersiniz. ama onaylarsanız ben hesaplarım günleri

Gönderim günümüz ayın 20si ve 30u arasında 10 günlük bir süreç. Eğer eğer dedğin gibi olursa her 2 haftada bir seçim yapmak zorunda kalıcaz. :KK51: Ama tabi herkesin fikri önemli

Böyle aralıklı olması yerine Şubat, Mart, Nisan, Mayıs çift yapsak da sene başında bitirsek olmaz mı?
Haziran ve Eylül'de bayram oluyor zaten. arada yaz var falan, iyice karışabilir. 4 ay üstüste bitse daha iyi olmaz mı?

Benim için hiç problem değil ama arka arkaya ödemede sıkıntı yaşayan arkadaşlar olabilir diye düşünmüştüm :KK52:

Kızlar kusura bakmayın. Ay sonlari inanılmaz yogun oluyorum.Bütün gün telefonda olacağım. Şimdi bir küçük fırsat bulup girebildim.Sizin kadar aktif olamayacağım bugün. O yüzden ne karar verirseniz kabulüm ama ikiye bolunmeyelim derim.

X