Kitap Günü Etkinliği

Melinda hayırlı olsun yeni işin

Tatil sebebiyle uğramadım ve döndüm. Hafta sonu aklıma takıldı ya ceşminaza aynı kitapları alır pişti yaparsak
Ben kendi siparişimi verirken cesminin kitabını da bu hafta alacağım. ÇEşminazın olmadığı bi msj grubu oluştursak aldığımız kitabı yazsak diğerleri de aynı kitabı almamış olur ne dersiniz?
Bu arada şu an okumayı düşündüklerin listesi güncel değil mi çeşminaz ?

vikitapı açınca şok olma canım orda 180den fazla kitap var şuan okumak istediğim size çeşit bol olsun, bana da süpriz olsun dedim sanırım biraz abartmışım
_meLinDa_ diyordu canım haftaiçi bi grup açarız ordan konuşuruz diye, herkes tatilden dönsün toplaşalım da konuşur bir rutine bağların onu hepimiz için

Yok baktım baktım Hatta bende okumak istediklerimi ekledim baya uzun bir liste olcak sen gibi Senin okumak istediklerin içinden kendimede seçtim

Yok baktım baktım Hatta bende okumak istediklerimi ekledim baya uzun bir liste olcak sen gibi Senin okumak istediklerin içinden kendimede seçtim

valla biraz daha incelesem kitap sitelerinde yer alan kitapların konuları bi bu kadar daha kitap çıkartırdım yaa insan inceledikçe hepsini okuyası geliyor

Hemde nasıl. Çok açgözlüyüm bu konuda. Keşke zaman kavramı farklılaşsa azcık daha çok fırsat olsa okumaya.

evet yaa, özellikle şu işsiz döneminde keşke kpss, 3D max kursu gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalmasam da bütün günümü film izleyip kitap okuyarak geçirebilsem ama işte bu işler o kadar çok vaktimi alıyor ki filmi geçtim kitap okumaya bile zorla vakit yaratıyorum kendime

Anlayabiliyorum. Bende kpss ye hazırlanıyorum . Çalışıyorum. Birde aöfde işletme okuyorum. Aöfyi küçümsüyordum ama finallerine vakit ayırıp çalışmam gerek. Kitap okumak istiyorum ama film ilemekte daha doğrusu dizi.Acaba neye vakit bulcam

valla aöf ben de istedim ama sonradan dedim sen okula giderek zor bitirdin üniversiteyi bide oturduğun yerden çalıışıp bitireceksin he, hadi ordan valla bu kpss ye o kadar sinir oluyorum ki bana nasılsın diyene kpss çalışıyorum ben diye geri cevap veriyorum, sanki bitek bende var o dert

selam kızlar hayırlı sabahlar.
kitap alacağımız kişi için kendi aramızda fikir alış verişi yapmayacakmıyız

kızlar yarın ben yeni iş yerimde ilk iş günümü yaşıcam çok stresliyim
bana dua edin olur mu, her şey çok güzel olsun, çabuk alışayım, iyi insanlarla karşılaşayım
aaa melinda çok şaşırdım. dün seni rüyamda gördüm.
yeni işin huzur getirsin inşallah

benimde mühendisliğe çalışmam lazım hep erteliyorum

hayır olsun canım, nasıl gördün?
inşallah sağolasın
güzel temennide bulunan herkese teşekkürler
işe başladım KK ya bile girdim

hayır olsun canım, nasıl gördün?
inşallah sağolasın
güzel temennide bulunan herkese teşekkürler
işe başladım KK ya bile girdim

Hayırlı olsunn kuzummm Nasıl iş yeri? Odan, arkadaşın ve diğer çalışanlaar?

Hayırlı olsunn kuzummm Nasıl iş yeri? Odan, arkadaşın ve diğer çalışanlaar?
yalnızım kendime ait odam var ben zaten severim yalnız çalışmayı o açıdan iyi
çok kişiyle tanışamadım henüz ama tanıştıklarımdan olumlu elektrik aldım
en önemlisi başkan iyi bi insan, kızım diyo o hoşuma gitti
yarı zamanlı çalışan avukat uğrucak bugün dosyaları falan paylaşçaz
inşallah güzel olacak herşey
dün stresten uyuyamadım

benimde mühendisliğe çalışmam lazım hep erteliyorum

sınav ne zaman asmum? sen halledersin kuzum yaa, hele bi düzenini kur alış yeni çalışma yerine hepsi gelir sırayla

oyy kıyamam sanaaa günün güzel başlamış özgem çok sevindim, dosya paylaşımı da güzel geçer inşallah

günaydın kızlaaarrr kalktım kahvaltımı ettim bu esnada biraz kitabımı da okudum şimdi derse başlayacam yavaştan öğleden sonra da köye gidecez o zamana kadar ne kadar çalışsam kardır

Aynen tek olman çokk güzell sevindim canım :) umarım daha mutlu olursun burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…