Kitap Günü Etkinliği

hayır olsun canım
, nasıl gördün?
inşallah sağolasın
güzel temennide bulunan herkese teşekkürler
işe başladım KK ya bile girdim :KK53:

kk girdiysen olay tamamdır :)
kanpede otuyorduk yan yana. vikitaptan bahsediyorduk :KK53: bukadar :) ayrı oda falan da ok iyi. gerçekten rahatlık demek

sınav ne zaman asmum? sen halledersin kuzum yaa, hele bi düzenini kur alış yeni çalışma yerine hepsi gelir sırayla :KK15:[/QUOTE

temmuzda sınav. burayada geleni 6 ay oldu. artık salmamam lazım

yalnızım kendime ait odam var ben zaten severim yalnız çalışmayı o açıdan iyi
çok kişiyle tanışamadım henüz ama tanıştıklarımdan olumlu elektrik aldım
en önemlisi başkan iyi bi insan, kızım diyo o hoşuma gitti
yarı zamanlı çalışan avukat uğrucak bugün dosyaları falan paylaşçaz
inşallah güzel olacak herşey
dün stresten uyuyamadım :mad::mad:

Aynen tek olman çokk güzell sevindim canım :) umarım daha mutlu olursun burada

çeşminazz :) Kuzum listende Milenaya mektupları gördüm. Bu kitap benim yarım bıraktığım ilk kitaptır ayyy öldümm öldüm okuyacam diye :KK70:

selamlar:KK3:
acelesi yok canım benim daha vakit var, sen önce finallerinle ve ödevlerinle ilgilen :KK15: hem daha önce de demiştim, beğendiğin ve benim de okumamı istediğin bir kitap varsa onu da gönderebilirsin :KK60: bu seneki hedeflerim arasında okumadığım tarzlardaki kitaplara da ağırlık vermek var, ondan zaten yüzlerce kitap oldu okumak istediklerim listesinde :KK48:
ay çeşmiii :) okuduklarına bakıyorum hiç bilmediğim, okumadığım kitaplar..
istediklerine bakıyorum birçoğu okuduğum kitaplar, ne yapsam nasıl karar versem bilemedim...
bakalım umarım beğenirsin seçtiklerimizi:KK51:

Büyük bi gayretle vikitaptan kitap bekliyorum genelde takip ettiklerinin listesine bakıp ordan ekliyorum listemde gördüğünüz kitapları bi yerlerden hatirliyo olabilirsiniz:) ama bu vikitap benim ömrümü yedi yaa

X