Kitap Günü Etkinliği

Ben karı çok seviyorum perdeyi açıp okuma ışığında yanımda çayım ve kitap çok huzur veriyo bana gece özellikle gubduzde ayrı güzel ama ben geceleri daha bbaşkaka seviyorum galiba....
Hatta uyumayı bile bu yüzden bazen istemiyorum geceleri sevdiğim için:)
Kitap okumayida en çok yTakta seviyorum
Hele ertesi gün bi isim yoksa kitapta surukleyiciyse bi sayfa bi sayfa daha diye diye sabah olması ay uzun zamandir böyle sabah etmedim en çok üniversitede yapiyodum gencligimde:)

Ben karı çok seviyorum perdeyi açıp okuma ışığında yanımda çayım ve kitap çok huzur veriyo bana gece özellikle gubduzde ayrı güzel ama ben geceleri daha bbaşkaka seviyorum galiba....
Hatta uyumayı bile bu yüzden bazen istemiyorum geceleri sevdiğim için:)
Kitap okumayida en çok yTakta seviyorum
Hele ertesi gün bi isim yoksa kitapta surukleyiciyse bi sayfa bi sayfa daha diye diye sabah olması ay uzun zamandir böyle sabah etmedim en çok üniversitede yapiyodum gencligimde:)

o dediklerini bende çok severim yaa kar yağsın camı açayım bi yandan ona bakıp bi yandan kitap okuyayım falan :KK51: ama ders çalışmak deyince işte keyif bile yapamaz oldum, hep kısa süreli okuyabiliyorum kitabı çok sinir bozucu :63:

Merhaba kızlar,

Uğrayamadım birkaç gündür. Şimdi de ödev yapıyorum, böyle artık sabit bir yere bakmaya başlayınca ara vereyim dedi. :KK70:
size bir selam verip hal hatır sorup kaçacağım.
Yeni yılınız da kutlu olsun bu arada. Unutmadan ekleyeyim.

cesminazın vikitaptaki 10 sayfalık uzuuuuuuuuuun upuzun listesini incelemeyi başardım sonunda gözlerim şaşı oldu:)
3 seçenek belirdi kafamda :)
bu arada sabahattin ali hayranıyımdır bende:)

cesminazın vikitaptaki 10 sayfalık uzuuuuuuuuuun upuzun listesini incelemeyi başardım sonunda gözlerim şaşı oldu:)
3 seçenek belirdi kafamda :)
bu arada sabahattin ali hayranıyımdır bende:)

ben seçenek çok olsun diye abarttıydım o kadar ama bu arada sizin sayfalarca okuma yapmanız gerekeceğini düşünemedim özür dilerim :KK23: söz veriyorum başka kitap eklemeyecem :KK23:

sabahattın aliyle yeni tanıştım aslında, ama dilini ve anlatımını çok beğendim. hatta bu kadar ertelediğim için de kendime kızdım bile :KK11:

xyzt-5544 xyzt-5544 canım sanırım bir ben kaldım incelemeyen kitaplarını. :KK22:
Yoğunluğum bitsin didik didik edeceğim inşallah. :KK28:

acelesi yok canım benim daha vakit var, sen önce finallerinle ve ödevlerinle ilgilen :KK15: hem daha önce de demiştim, beğendiğin ve benim de okumamı istediğin bir kitap varsa onu da gönderebilirsin :KK60: bu seneki hedeflerim arasında okumadığım tarzlardaki kitaplara da ağırlık vermek var, ondan zaten yüzlerce kitap oldu okumak istediklerim listesinde :KK48:

acelesi yok canım benim daha vakit var, sen önce finallerinle ve ödevlerinle ilgilen :KK15: hem daha önce de demiştim, beğendiğin ve benim de okumamı istediğin bir kitap varsa onu da gönderebilirsin :KK60: bu seneki hedeflerim arasında okumadığım tarzlardaki kitaplara da ağırlık vermek var, ondan zaten yüzlerce kitap oldu okumak istediklerim listesinde :KK48:

Tamam canım. Çok teşekkür ediyorum. :KK19:
Aklımda olanlara bakarım, okumadıkların varsa onlardan da alabilirim. :KK15:
Çok heyecanlı. :KK28:

Tamam canım. Çok teşekkür ediyorum. :KK19:
Aklımda olanlara bakarım, okumadıkların varsa onlardan da alabilirim. :KK15:
Çok heyecanlı. :KK28:

bence de çok heyecanlı :KK48: ben şimdiden benim sıram geçsin de ben de liste kurcalayım kitap beğeneyim sizlere alırken kendime de alayım derdindeyim valla :KK48:

X