Kitap Günü Etkinliği

vikitap yine açmıyor, halbuki bir sürü de kitap girecektim sizlerin işini kolaylaştırmak için :110:
pazartesiye kadar girerim inşallah hepsini, sonra da oturur beklerm bakalım günde bana ne hediyeler gelecek :KK48:

Merhabalarrrr
Ben Nurdana ne alacagima az cok karar verdim gibi :KK53:
Haftaya gizliden bi organizasyon yapariz bolusuruz kitapları
çok mantıklıı ben vikitapa giremedim en son kafamda henüz bişi yok. ay sonu gelsin diye bekliyorum hemen alıp yollayayım :)

ben
hem size seçenek olsun hem bana sürpriz olsun derken abarttım sanırım :KK45: işin kötüsü seçtiğim kitapların konularını o kadar çok beğenerek seçtim ki gelmeyen kitapları ben almak zorunda kalacağım sanırım :KK70:
buldum inşallah okumamuşsındır o kitabı. :)

İYi akşamlar kızlar bugün hiç kitap okumadım şimdi okumaya basliycam:)
Dışarda buzzzzzz gibi hava ben sıcacık evimdeyim of çok mutluyum bu beni deli gibi mutlu ediyo:)

Sigmurcugumun aldığı kitaba basliycam birazdan:) kitaba başlamadan martiyida okudum bi çırpıda aslında çok kısa bi kitap ama beni neden bu kadar etkiliyor bilmiyorum....

Cesminaz sayende vikitapa bi kere bile giriş yapamadım 4 gündür:) daha senin sayfa ni arastircamda kendiminkileri ekliycemde bi nöbeti ona ayircam artik:)

Dışarda buzzzzzz gibi hava ben sıcacık evimdeyim of çok mutluyum bu beni deli gibi mutlu ediyo:)

Sigmurcugumun aldığı kitaba basliycam birazdan:) kitaba başlamadan martiyida okudum bi çırpıda aslında çok kısa bi kitap ama beni neden bu kadar etkiliyor bilmiyorum....

Cesminaz sayende vikitapa bi kere bile giriş yapamadım 4 gündür:) daha senin sayfa ni arastircamda kendiminkileri ekliycemde bi nöbeti ona ayircam artik:)

ayın 20 sine kadar vaktiniz var işte rahat rahar yapabilirsiniz artık istediklerinizi :p:KK53::KK53:

Suan ben de cok mutlu cok huzurlu hissediyorum
Ben kitap okuyorum esim Playstation oynuyo
Arada bakisiyoz falan her sey cok güzel :KK37:

X