Kitap Günü Etkinliği

Eline sağlık filozof.
Klasik konusununda detay eklenirse iyi olur. Klasik alırken yayın evi önemli.
ben hep iş bankası alıyorum. alacak arkadaşta iş bankası alırsa sevinirim.
bütün klasiklerim iş bankası, hem kütüphane de güzel duruyor hemde çevirileri güzel oluyor

Geçen sene etkinlikte birbirimizi çok tanımadığımız için kura çekildikten sonra herkes kendi beklentilerini ya da dikkat ettiği noktaları belirtmişti. Hediye alan kişi de kurbanının msjına göre karar vermişti . Yine kura sonrasında herkes böyle bir msj yazabilir.
Mesela benim için klasık işbankası can yky olsun hangisi olursa mühim değil, asmu özellikle iş bankası seviyor. Bunu kast ediyorum.

Vikitap listemi biraz azalttım ama aklımda daha çok kitap var
Ben de diyorum ki, illa o listeye bağlı kalmak zorunda değil bana hediye alacak arkadaşım. Okuduğum kitap listem güncel, oraya bakarak okumadığım ve kendi beğendiği kitaplar da seçebilir

Eline sağlık filozof.
Klasik konusununda detay eklenirse iyi olur. Klasik alırken yayın evi önemli.

ben hep iş bankası alıyorum. alacak arkadaşta iş bankası alırsa sevinirim.
bütün klasiklerim iş bankası, hem kütüphane de güzel duruyor hemde çevirileri güzel oluyor

Sahi bunu yazacaktım kızlar...
SiziSeviyorumDemismiydim yazmıştı.
Y yesil_zeytin_ cugum sana çıkan arkadaşa özel not olarak iletirim istersen. Klasiklerden alacaksa iş bankası yayınlarından alsın diye veya sen yazarsın sonra... Nasıl istersen

ayıp olmuyor değil mi
Kime? Bana mı?
Benden yana bir sıkıntı yok.

Alan arkadaştan yana da sıkıntı olacağını sanmam. Bilakis mesela sen bana çıksan ben iş bankası yayınları alıp seni (veya diğer arkadaşlarımı da) daha mutlu etmek isterim. Sonuçta çekilişin amacı 2017 'ye girerken hoş bir seda olsun. Dostluklarımız pekişsin.
O yüzden bence hiçbir anlamda sorun yok.

özel istekte bulunmam ayıp olurmu demek istemiştim.

özel istekte bulunmam ayıp olurmu demek istemiştim.
Bence olmaz.
Filozof eline sağlık çok güzel olmuş :) yarın sabah erkenden yapalım çekilişi çok heyecanlı:)
Kalinka, sağ ol.

Arkadaşlar listemizin son hali budur. Eksik var mı? Bir de şartları falan yazdım. Eksik bir şey var mı? Bakar mısınız?
_meLinDa_
Y yesil_zeytin_
xyzt-5544
Skosnob
SiziSeviyorumDemismiydim
@_ezelneva_
@melikeeee
loliss
_Lavin_
DonukPudra
@__ATALANTE
kalinkaselin
__giz__
K KenyaliZehra

Katılım Şartları:
Hediyeler;
Kitap + - 20 TL (minimum 20 TL --- Kitap fiyatına göre iki kitap da olabilir.)
Ayraç
Kupa
Kahve
Çikolata
(Kahve ve Çikolata marketten alınmış olabilir. İlla çok özel bir şey olması gerekmiyor. )

ÇEKİLİŞ TARİHİ : 25.11.2016 CUMA
HEDİYELERİ KARGOYA VERME TARİHİ: 15.12.2016 - 19.12.2016 tarihleri arasında kargoya verilebilir.

* Kitap(lar) yeni alınmış (sıfır) olacak. Vikitap adresimizden seçilecek veya burada paylaştığımız listelerimizden seçilecek.
* Kitap klasiklerden alınacaksa CAN, YAPIKREDİ veya İŞBANKASI yayınlarından alınırsa memnun oluruz.
* Hediye paketi yapılacak.
* Kargo ücreti gönderen kişi tarafından ödenecek.

Dipnot 1: Katılan herkes kuralları kabul etmiş demektir.
Dipnot 2: Katılan herkesin gereken özeni göstereceğini umuyor, keyifli bir çekiliş olmasını diliyorum.

Bu msj ile yeni sayfa açıp konuşsak daha iyi olmaz mı? Kitp aşığının gününü katletmeyi bırakırız en azından

Filozofcum ilk msja katılan arkadaşların yanına vi kitap profil isimlerinide yazarsan süper olur. Çekilişten önce hepimiz birbirimizi ekleyelim ki. Çekilişten sonra renk vermiş olmayalım.
Hepiniz birbirinizde eklisiniz sandım ben. O yüzden özel mesajla bildirecektim vikitap üyelik isimlerinizi...

Ben yazarım yazmasına ama herkes vikitap üyelik adının burada açıkça yazılmasını kabul eder mi?

O zaman isterseniz , başka katılım olmaz derseniz çekilişi de yapıp yeni konu açayım mı?

Herkes kabul ediyorsa?
kitap gününde yazmıştık biz, biz bizeyiz zaten sıkıntı olmaz canım

şartları kabul ediyorum ben

çeviri konusunda da kızlarla aynı fikirdeyim, iş bankası, yapı kredi, can ve iletişim seviyorum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…