Kitap Günü Etkinliği

Vikitap listemi biraz azalttım ama aklımda daha çok kitap var :KK53:
Ben de diyorum ki, illa o listeye bağlı kalmak zorunda değil bana hediye alacak arkadaşım. Okuduğum kitap listem güncel, oraya bakarak okumadığım ve kendi beğendiği kitaplar da seçebilir :KK37:
ben de aynı fikirdeyim
Sahi bunu yazacaktım kızlar...
SiziSeviyorumDemismiydim SiziSeviyorumDemismiydim yazmıştı.
Y yesil_zeytin_ cugum sana çıkan arkadaşa özel not olarak iletirim istersen. Klasiklerden alacaksa iş bankası yayınlarından alsın diye :KK66: veya sen yazarsın sonra... Nasıl istersen :KK66:
kızlarla aynı fikideyim ben de, klasik olacaksa İş bankası olsun, kitaplıkta güzel duruyor çeviriler zaten muazzam:KK51:

Benim ki ancak temin edildi yazdı şimdi baktım bugün kargoya verilir heralde cumartesi gelir gibi tahmin ediyorum:)
Hangi kargo firmasi hangi sube canim belli olunca yazabilir misin sana zahmet? Cumartesi denk geliriz gelemeyiz simdiden sorayim dedim :)
Bu msj ile yeni sayfa açıp konuşsak daha iyi olmaz mı? Kitp aşığının gününü katletmeyi bırakırız en azından:KK66:
Ben de takip ediyorum ama heyecaniniza ortak oluyorum iste :) benim tarafimdan sorun yok :KK16:
@kitap_asigi yarın sana süpriz vaaarrrr:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ohhh be sonundaaa. Cam onnde bekleyip durdum bugun gelen giden olmadi:KK48:
Yarini iple cekiyorumm of cok heyecanli be:rolleyes:

Hangi kargo firmasi hangi sube canim belli olunca yazabilir misin sana zahmet? Cumartesi denk geliriz gelemeyiz simdiden sorayim dedim :)

Ben de takip ediyorum ama heyecaniniza ortak oluyorum iste :) benim tarafimdan sorun yok :KK16:

Ohhh be sonundaaa. Cam onnde bekleyip durdum bugun gelen giden olmadi:KK48:
Yarini iple cekiyorumm of cok heyecanli be:rolleyes:
benimki dün gitmiş olmalıydı ama kargo ordan oraya gidip duruyo anlamadım sebebini
inşallah bugün eline geçer artık canım, çok süründü kargom :skandal:

X