Kitap Günü Etkinliği

Yarın yapacağım inşallah canım. Sizlere de uyarsa...

Gunaydiin.

Cekilis heyecani baslamis burda ne guzel yeni heyecanlar

Ben de iyice heyecanlandim gunler gectikce kitaplarimin gelmesi de yaklasiyor. Var mi acaba bugun gelecek olan
Siz katılıyor musunuz?
Kimseyi atlamayayım, eksik kalmasın diye soruyorum kusura bakmayın.

Siz bilirsiniz. O halde çekiliş yapınca yeni konu açarım.
Çekilişi ve hediyeleri oradan konuşuruz. Hediyeler gelince orada fotoğraflarız.
( O da benim KK hayatım boyunca açtığım ilk konu olur :) )

merhaba kızlar
maalesef ben katılamayacağım. halbuki ne kadar çok istiyordum. çok da heves etmiştim.
bizim kurumda bu darbeden sonra işler durmuştu biraz. şehir dışına ya da yurtdışına pek çıkmıyorduk. işler yavaş yavaş toparlanmaya başladı. ve benim şimdiden aralık ayında 5 adet şehir dışı görevim çıktı. daha da gelecek biliyorum.
bu görevlere gitmeden önce ciddi hazırlık yapmam gerek. gidince de en az 1 gece, bazen 3-4 gece kalıyorum. bu durumda hem hediye almaya vakit ayıramayacağım hem de sizin takviminize uyum sağlayamayacağım. katılsam bile gereken özeni gösteremeyeceğim zamansızlıktan dolayı...
lütfen kusura bakmayın...özür diliyorum...
hediye fotolarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

:) seneye katilisin papatyacim geleneksel hale geldi artık geleneksel 2. Kitap kurtları yılbaşı çekilişi

Ayy bütün konuşmaları okumaya vaktim yok , birazdan çıkacağım ama ne çekiliişi merak ettim . Minik bir özet açıklama yapabilir misiniz ?

bilmem kiiii
olabilir sanki
Ayyy hadii
Gelir insallah bugun baya camlarda bekliyorum sabahtan beri

Yok ben evde olamayacagim aralik ayinda. Tam olarak tarihi de belli degil ne zaman gidecegiz bilmiyorum. Malesef bu sene katilamiyorum. Seneye kabul edilirsem katilabilirim umarim
Tesekkurler sordugunuz icin

katılmanı çok istiyordum aslında.
yılbaşı için bir günde halledebilceğin şeyler aslında
diğer kitap günü de kitapyurdundan direk gönderiyorduk.
sen bilirsin ama katılmanı çok isterim

katılmanı çok istiyordum aslında.
yılbaşı için bir günde halledebilceğin şeyler aslında
diğer kitap günü de kitapyurdundan direk gönderiyorduk.
sen bilirsin ama katılmanı çok isterim
ben istediğim gibi hazırlanamayacağım. günlerim çok ters. daha önce bu yoğunluğu yaşadığım için biliyorum. yaşadığım şehir de hava limanı yok. ulaşım bile çok vaktimi alıyor benim. kısacası içime sinmeyecek.
çok naziksin..
çok teşekkürler
umarım sayı açısından bir sıkıntıya sebebiyet vermem

Arkadaşlar listemizin son hali budur. Eksik var mı? Bir de şartları falan yazdım. Eksik bir şey var mı? Bakar mısınız?
_meLinDa_
Y yesil_zeytin_
xyzt-5544
Skosnob
@N-A-R
@_ezelneva_
@melikeeee
loliss
_Lavin_
DonukPudra
@__ATALANTE
kalinkaselin
__giz__
K KenyaliZehra

*** loliss ve @__ATALANTE dışında herkesin bilgileri geldi. Kızlar sizler de yarına kadar gönderir misiniz?

Katılım Şartları:
Hediyeler;
Kitap + - 20 TL (minimum 20 TL --- Kitap fiyatına göre iki kitap da olabilir.)
Ayraç
Kupa
Kahve
Çikolata
(Kahve ve Çikolata marketten alınmış olabilir. İlla çok özel bir şey olması gerekmiyor. )

ÇEKİLİŞ TARİHİ : 25.11.2016 CUMA
HEDİYELERİ KARGOYA VERME TARİHİ: 15.12.2016 - 19.12.2016 tarihleri arasında kargoya verilebilir.

* Kitap(lar) yeni alınmış (sıfır) olacak. Vikitap adresimizden seçilecek veya burada paylaştığımız listelerimizden seçilecek.
* Hediye paketi yapılacak.
* Kargo ücreti gönderen kişi tarafından ödenecek.

Dipnot 1: Katılan herkes kuralları kabul etmiş demektir.
Dipnot 2: Katılan herkesin gereken özeni göstereceğini umuyor, keyifli bir çekiliş olmasını diliyorum.

Son düzenleme:
Papatya, katılamayacak olmana üzüldüm.
Geçerli sebeplerin var. Haklısın.
Seneye kısmet olursa katılırsın inşallah.
Tanıtım topiği de açacak mıyız? Yoksa sadece vikitap profilini mi baz alıyoruz?
Vikitap'taki listelere bakalım, denildi. Hoş benim vikitap üyeliğim yok. Almak istediğim kitapların listesini yapar buraya yazarım.

Ellerine sağlık K KenyaliZehra ciğim

Ufacık bir öneri olarak, kesin ve net tek gün kargoya verilsin demek yerine (ben çalıştığım için kargoyu göndermesini annemden rica edeceğim mesela, ona illa şu gün ver kargoyu demem hoş kaçmayabilir) bikaç günlük ufak bir aralık mı koysak acaba Mesela 15-19 arası gibi. Kendi adıma annemi zor durumda bırakmış olmazdım, iyi olurdu

anladım. haklısın sende.
kitap günü bir düşün ama istersen

Cesminaz ,tabii ki. Hemen düzelttim.
İşte bu yüzden diyorum ya bakın siz de bir şeyler söyleyin. Ortak karar olsun.

Haydi arkadaşlar sizler de bakın, eksik fazla bir şeyler yazmışsam düzeltelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…