Kitap Günü Etkinliği

Çok zekice:)

katılıyorum:)

İkili fincan seti gibi de olur değil mi?
Bu soruyu Melinda'nın nezdinde herkese soruyorum aslında
Olur tabiki :)

Eğer klasiklerden alınıyor ise kitap yayın evi yapı kredi,işbankası ve ya can olsun. Gerçi yabancı yok aramızda bu sene hepimiz hassassız.
bencede ama bişey söylemek ostiyorum koridor yayınları bez kaplı kitaplar çıkarmış çooook tatlı fuarda gördüm bana çıkan kişi nin listesinde o kitaplardan varsa ondan almayı düşünebilirim sizce de olur mu??

Öle kitap mı varmış? Görmem lazım hatta almam lazım

Aynı sebepten dolayı istemedim kime çıktığımı bilmek istemiyorum heyecan istiyorum birazcık geçen sene loliss yapmisti pek zorlandığını sanmıyorum tabi kendisine de sormak lazım ama ...
çekilişi yapmak sıkıntı değil de kargo sürecinde oluyo biraz
mesela kargo geliyo evde kimse yok şubeye mi gitsin başkası mı alsın, arada sen haber taşımak zorunda kalıyosun

Ben de yolladım bilgilerimi.
Giz , gelmiş.

Ben de varım ekleyebilirsin canım K KenyaliZehra
Bilgilerimi yarın gönderirim inşallah
Yaşasınnnnn...

çekilişi yapmak sıkıntı değil de kargo sürecinde oluyo biraz
mesela kargo geliyo evde kimse yok şubeye mi gitsin başkası mı alsın, arada sen haber taşımak zorunda kalıyosun
[/QUOTE
Sorun değil canım, ilgilenirim inşallah.
Zaten herkes gün içinde kendisinin bulunabileceği adresi veriyordur genelde...

Son düzenleme:
Katılacağım canım ben. Sadece çok sık gelemiyorum günde 1-2 ancak. Ama takipteyim

Günaydın kızlarrr
Eeee çekilişi ne zaman yapıyoruz şimdi
Kuzenimin Aralık'ın başında doğum günü var, onun için ve birkaç çocuk için daha da kitaplar seçtim onları da alacağım. en geç pazartesi günü sipariş vermem lazım

Günaydın kızlar. Tüm kuralları kabul ediyorum İlk sayfayı değiştiririm sorun yok Ama bencede çekiliş yapıldıktan sonra başka bir topiğe geçsek daha hoş olur sanki. Bu topiği 2017 kitap gününde devam edelim ne dersiniz

Hatta yıllarca günümüz sürsün sayfalar dolsun taşsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…