Kitap Günü Etkinliği

Ama benim uğurlu sayım 9:)
Ama beşe kadarsa ımmmm o zaman dört olsun:)

bütün listeni inceledim, benim okuduğum veya okumak istediklerimden yaptığım kombinasyonlar 5 tane etti ama
kesin emin misin, 4 mü? bak 9un karekökü 3tür onu da seçebilirsin, ya da 1 numarada yer alan kitaplar da fena değil, hele 2 ve 5 müthiş yani iyi düşün bence

Dört:)

işlerim var ama yapmak istemiyorum
sen nasılsın kuzum? pek yoksun bu aralar

Evet bu aralar pek keyfim yoktu ama iyim şuanda. Çok şükür. Bu arada ben soslusarma ya 20Tl nin altında kitap göndermişim. Hiç farkında olmadan Özelden özür diledim ve telafi edeceğimi söyledim. Fakat birde sizlerin huzurunda söyleyeyim. Gerçekten bilinçli yapılan birşey değildi Kuralları kendim yazıpta uymamam çok büyük biri tutarsızlık Dünden beri içime oturdu valla KINAYIN beni. Kınama cezası verdim kendime

canım konuştuk hallettik sanıyordum burdan yazmana gerek yoktu bence
846478830 tane kitap yollarsın olur biter
şaka bir yana, tamam artık sıkma canını

bence bizim aramızda böyle şeylerin lafı olmaz canım, hiç de kınayamayız yani kusura bakma
ama illa affedelim istiyorsan hepimize birer tane daha kitap yolla bence (bkz: fırsatçı cesminaz )

Esefle kınıyorum seni
Canım ben farketmiştim alacağın kitapları yazdığında ama bi şey söylemek istemedim, farkettiğimizde uyaralım o zaman birbirimizi de hem mahcubiyet hem mağduriyet olmasın bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…