Kitap Günü Etkinliği

Ama benim uğurlu sayım 9:)
Ama beşe kadarsa ımmmm o zaman dört olsun:)

bütün listeni inceledim, benim okuduğum veya okumak istediklerimden yaptığım kombinasyonlar 5 tane etti ama :oops:
kesin emin misin, 4 mü? bak 9un karekökü 3tür onu da seçebilirsin, ya da 1 numarada yer alan kitaplar da fena değil, hele 2 ve 5 müthiş yani iyi düşün bence :KK45::KK45:

bütün listeni inceledim, benim okuduğum veya okumak istediklerimden yaptığım kombinasyonlar 5 tane etti ama :oops:
kesin emin misin, 4 mü? bak 9un karekökü 3tür onu da seçebilirsin, ya da 1 numarada yer alan kitaplar da fena değil, hele 2 ve 5 müthiş yani iyi düşün bence :KK45::KK45:
Dört:)

işlerim var ama yapmak istemiyorum :lülülü:
sen nasılsın kuzum? pek yoksun bu aralar :işsiz:

Evet bu aralar pek keyfim yoktu ama iyim şuanda. Çok şükür. :KK50: Bu arada ben soslusarma soslusarma ya 20Tl nin altında kitap göndermişim. Hiç farkında olmadan :oops: Özelden özür diledim ve telafi edeceğimi söyledim. Fakat birde sizlerin huzurunda söyleyeyim. Gerçekten bilinçli yapılan birşey değildi :KK42: Kuralları kendim yazıpta uymamam çok büyük biri tutarsızlık :KK43: Dünden beri içime oturdu valla :KK42: KINAYIN beni. Kınama cezası verdim kendime :KK42::KK42:

Evet bu aralar pek keyfim yoktu ama iyim şuanda. Çok şükür. :KK50: Bu arada ben soslusarma soslusarma ya 20Tl nin altında kitap göndermişim. Hiç farkında olmadan :oops: Özelden özür diledim ve telafi edeceğimi söyledim. Fakat birde sizlerin huzurunda söyleyeyim. Gerçekten bilinçli yapılan birşey değildi :KK42: Kuralları kendim yazıpta uymamam çok büyük biri tutarsızlık :KK43: Dünden beri içime oturdu valla :KK42: KINAYIN beni. Kınama cezası verdim kendime :KK42::KK42:
canım konuştuk hallettik sanıyordum burdan yazmana gerek yoktu bence :KK51:
846478830 tane kitap yollarsın olur biter :KK76:
şaka bir yana, tamam artık sıkma canını :KK60:

bence bizim aramızda böyle şeylerin lafı olmaz canım, hiç de kınayamayız yani kusura bakma :-)
ama illa affedelim istiyorsan hepimize birer tane daha kitap yolla bence :ıslık: (bkz: fırsatçı cesminaz :KK70: )

Esefle kınıyorum seni:KK53:
Canım ben farketmiştim alacağın kitapları yazdığında ama bi şey söylemek istemedim, farkettiğimizde uyaralım o zaman birbirimizi de hem mahcubiyet hem mağduriyet olmasın bundan sonra:KK51:

X