Kitap Günü Etkinliği

Kızlar nasılsınızz neleri okuyorsunuz bakalımm.

Ben bu aralar yorgun ve uykulu takılıyorum.. :110:

ALFA yayınları :KK51:
aslında sorun kitapta değil, bende. resmen odaklanamıyorum, aynı satırları defalarca okuyorum :KK43:
sorun kitapta da olabilir :KK12: iş bankası yayınlarını tavsiye ederim Gençler için Fotoğraflarla Nutuk. anlaşılabilir bir şekilde sadeleştirilmiş anlam bütünlüğü bozulmadan. bir çırpıda bitiyor :KK55:

sorun kitapta da olabilir :KK12: iş bankası yayınlarını tavsiye ederim Gençler için Fotoğraflarla Nutuk. anlaşılabilir bir şekilde sadeleştirilmiş anlam bütünlüğü bozulmadan. bir çırpıda bitiyor :KK55:

alırken de baya araştırdım aslında kitaba ait yorumlara. gerçi ben kısaltılmış olsun istemedim sorun orda da olabilir, neyime güvendiysem artık :KK12:

Nutuk öyle 5-10 günde okuyum bitsin türünden bir kitap değil. Ben Diğer kitaplarımı okurken hergün açar nutuğu 10 sayfa olur kapatırdım diğer kitabıma devam ederdim. :KK66:

selam kızlarrrr
ben Tess Gerritsen Ruh Koleksiyoncusu okuyorum
işlerim yoğun işte okuyamıyorum tabi.. evde ne kadar okursam

Nutuk öyle 5-10 günde okuyum bitsin türünden bir kitap değil. Ben Diğer kitaplarımı okurken hergün açar nutuğu 10 sayfa olur kapatırdım diğer kitabıma devam ederdim. :KK66:

onu da düşünüyorum aslında, akşamları yatmadan bikaç bölüm okusam da sabah akşam yolculuk için başka kitaplar mı seçsem diye o_O
akşam eve gidince kitaplarımda bir istiare toplantısı yapayım bari, bakalım onlar ne diyecek :KK14:

onu da düşünüyorum aslında, akşamları yatmadan bikaç bölüm okusam da sabah akşam yolculuk için başka kitaplar mı seçsem diye o_O
akşam eve gidince kitaplarımda bir istiare toplantısı yapayım bari, bakalım onlar ne diyecek :KK14:
the özal biye bir kitap var baya kalın bende ara ara okuyorum onu :KK51:

the özal biye bir kitap var baya kalın bende ara ara okuyorum onu :KK51:
akşamları pertim çıkmış oluyor asmu ya, okumam lazım aslında ama hiç halim kalmıyor. Nutuk'u da biran önce bitirmek istiyorum aslında ama yok ilerlemiyor yani. keşke daha önce başlamış olsaydım :KK51:

X