Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

tabi cnm biraz gezin tozun birbirinizi evinizde daha iyi tanıyacaksınız yeni huylarınızı keşfedeceksiniz biraz evliliğinizin keyfine varın hele sen çalışıyorsan koşuşturmacadan evlilik daha önce monotonlaşmaya başlıyor bebek hemen olunca evliliği sıcak tutmak ister istemez zorlaşıyor çünkü ilgi size muhtaç olan bebeğe kayıyor. amin cnm hayırlı zamanlarda anne olmamızı nasip etsin Allah'ım

ayy geldi mi çok sevindimgüzel günlerde keyifle oku cnm

dün akşam üzeri geldi, sabah doktora gittiğim için yükleyemedim çok güzel bir duydu ama darısı bekleyenlerin başına
ekledim ki (orjinal değil ama : ((( )

canım ilk başta istemiyorum diyolar...
evlendikten sonra bebekli çiftleri gördükçe hevesleri geliyo merak etme...
çevredende laf sokuyolar hadi artık diye...
Allahta nasip ederse oluyo merak etme

benimkinin gelmiyor valla, gelcek gibi de değil

Fatoş bak ben 28 yaşıma girdim 30a kadar düşünmüyom
Allah aratmasın inşallah istediğimiz zaman da

aynen böyle düşünüyorum
o nedenle ben de kocamın keyfini beklicem
yaşlar ilerliyor bi bakıma ama çocuk çok büyük sorumluluk.. 2 tarafın da tamamen hazır olması lazım bence

Bu çekiliş ne zaman oldu yaw?
Nasıl kaçırdım kitap çekilişini..

Bir dahaki Haziran başında olacak gibi, bekleriz

canım ilk başta istemiyorum diyolar...
evlendikten sonra bebekli çiftleri gördükçe hevesleri geliyo merak etme...
çevredende laf sokuyolar hadi artık diye...
Allahta nasip ederse oluyo merak etme

Allah hayırlı zamanda nasip etsin öncelikle. Ben de 26 olacağım haziranda, ayrıca zaten pcosluyum. Ama eşim hiçbir şekilde 1-2 yıldan önce istemiyor. Açıkçası ben de istemiyorum öyle aman aman. Ki çocuklara bayılırım, hatta benim için kanı soğuk, çirkin çocuk yoktur, hepsi güzeldir. Ama olay anne olmaya gelince çok yoğun isteğim yok. Sadece ilerde isterim de olmazsa diye düşündüğümden kafam karışıyor.

Bir de çift olmak çok güzel bir şey. Çocuk oldu mu hayatının sonuna kadar bir daha çift olamayacaksın. Evinde istediğin gibi gezemeyeceksin, uzun bir süre sana muhtaç bir canlıya ilgi göstermek zorunda kalacaksın. Elbette çocuğun olduğunda da onun da ayrı tatlılıkları olacak ama hiçbir şey eskisi gibi de kalmayacak.

Öyle bizim çocuklu arkadaşımız falan da yok, herkes bizim gibi. Hatta çocuğu olana ne zor, hayatı nasıl kısıtlandı, diye ürküyoruz bile. Eşim zaten çocukları çok da sevmez. Bizi özendirecek hiçbir şey yok galiba:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…