Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

kitaplarım elin ulaştı dedin sandım ödüm koptu. çünkü o kitaplar benim

ben varımmmmmmmmm

günaydın matmazellerrrrrrrrrrrrrr

günaydın efenim

Günaydınlar,

Mayıstaki çekiliş için öncülük yapacak birileri aranıyor.....

:):)

Mayısa katılabilir miyim bilmiyorum ama katılmasam da öncülük edebilirim, benim için zevk

bende bunu yazacaktım. katılamayabilirim ama öncülük etmiş olurum. hemde topikten kopmamış olurum kardeşimde bu ay bana hediye kitaplar almış. benm aldıklarımda vardı. buradanda gelecek maddi olarakta toparlansam iyi olacak. haziran inşALLAH

Günaydın kızlar
Datlucadu tekrar tesekkur ederim cok memnun oldum ben hediye kitaplarimdan.. kesene bereket canimmmm

Evde okunmayi bekleyen cidden 30 kitap falan var katilmayi cok isterim ama evdeki dag gitgide buyuyo..

Ben yine de acik kapi birakayim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

30 iyiymiş, benim 100 falan

lawinn bana gelcek dımı kargoların :111: onun için benim yazıklarımla ilgilenmiyosun ama kaçmaz bebek

ben de benimkileri çok merak ediyorum
merak edenler kulübü kuralım

rica ederim canım benim. baktıkça beni hatırlarsın artık

öncelikle bu gruptan kimler ikinci çekilişe katılacak onu belirleyelim bence

ben katılırım mesela

ben de aynı durumdayım, sürekli birikiyor. olsun hiç rahatsız değilim
ben işten ayrılana kadar çekilişlere katılabilirim. temmuz sonrası için söz veremem dostlar
bir sonraki mayıs sonu ya da haziran başı olsun bence. nisan bitti sayılır zaten.

sana da küstüm hiç biriniz bana haber vermediniz bu çekilişi

konu kitap olunca bilemedimki zeynep

haziran başı falan olursa bende katılırım. yani maaşlar ayın 15inde yatıyor. ona göre bişeyler olursa katılırım. kitaplarım biriksede sorun olmaz. zaten okurum

Aaaaa işten mi ayrılıyorsun sen?
Bir sorun yoktur umarım?

öncelikle bu gruptan kimler ikinci çekilişe katılacak onu belirleyelim bence

ben katılırım mesela

Ben de katılmak isterim ama Mayıs sonu gibi olursa. Arada zaman olsun ki tatlılığı artsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…