Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

yaa size inanmıyorummmm
kitap yollamalı çekiliş yaptınız da benim haberim mi yok...
:KK22:

Gene yapacağız ki. Takipte ol :)

bana niye kimse yardımcı olmuyo :KK47: :KK47: :KK47:

Öğrendin mi kim olduğunu?

2. çekiliş ni zaman yapılcak :126::125:

Ben şöyle düşünüyorum.

Ben her ay en az 1-2 kitap alıyorum. Bazen 4-5 de oluyor. Eğer siz de öyle iseniz her ay yapabiliriz. Sonuçta 3 kitap 50 lira bile tutmayabiliyor.

Ne dersiniz?

Mayıs ayı çekilişi yapalım mııııı

Kizlar selamlar herkese :) bu hafta vizelerim var bugün yarin giremicem kitaplarim kargoda halen. Sahibine ulasirsa yarin aksama kontrol edip yazmaya calisicam. Opuldunuz hepiniz :)))

Kızlar,

Yeni önerim var.

Biraz önce de yazmıştım gerçi ama.

Şimdi şöyle ki;
Her ay çekiliş yapalım. 3 kitap ya da 2 kitap olsun. Zaten online kitap satışı olan sitelerde 25 tl üzeri ücretsiz kargo var. Yani aylık 25-30 tl gibi bir para ödeyerek kitap sahibi olabiliriz.
Zaten biz kitap kurtları kitap alırız okuruz diye düşünüyorum.
Hem çekiliş yaparsak olayın heyecanı da olur. Zira kargo beklemek çok heyecanlı.

Ama bu kez okumak istediğimiz tarzı değil de okumak istediğimiz, almak istediğimiz 10 kitaplık bir liste paylaşalım mesela. Adımızın çıktığı arkadaşımızın o listeden kitap alsın. Lİstenin dışına çıkılmasın.
Böylelikle kimse bu ay boş yere para verdim gibi aslında kimsenin düşüneceğini tahmin etmediğim bir düşünceye kapılmaz. (bu cok komplike bir cümle oldu gibi oldu :) )

NASILLLL?

Bu etkinlik çok güzeell, bir sonrakine ben de katılmak istiyorum. Hem de büyük bir zevklee.
Nasıl da kaçırmışım ilkini. :KK43:(

Kubanımın kitabı temin edilmiş:KK76: bugün kargolansa yarın elinde olur büyük ihtimalle.

Fatoşcum ben kitap almamaya söz verip alıyorum bir şekilde her zaman. Ama sanki her ay çekilişle kitaplar gelse benim okunacak kitaplar yığınım azalmayı bırak çoğalacak gibi.

Ama her ay çekiliş yapılır, her ay katılınmayabilir demi? Sonuçta forumdan başka arkadaşlar da katılıyorlar.

Kızlar,

Yeni önerim var.

Biraz önce de yazmıştım gerçi ama.

Şimdi şöyle ki;
Her ay çekiliş yapalım. 3 kitap ya da 2 kitap olsun. Zaten online kitap satışı olan sitelerde 25 tl üzeri ücretsiz kargo var. Yani aylık 25-30 tl gibi bir para ödeyerek kitap sahibi olabiliriz.
Zaten biz kitap kurtları kitap alırız okuruz diye düşünüyorum.
Hem çekiliş yaparsak olayın heyecanı da olur. Zira kargo beklemek çok heyecanlı.

Ama bu kez okumak istediğimiz tarzı değil de okumak istediğimiz, almak istediğimiz 10 kitaplık bir liste paylaşalım mesela. Adımızın çıktığı arkadaşımızın o listeden kitap alsın. Lİstenin dışına çıkılmasın.
Böylelikle kimse bu ay boş yere para verdim gibi aslında kimsenin düşüneceğini tahmin etmediğim bir düşünceye kapılmaz. (bu cok komplike bir cümle oldu gibi oldu :) )

NASILLLL?

ben varımmmmmmmmm:KK55:

günaydın matmazellerrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52:

X