Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Kubanımın kitabı temin edilmiş:KK76: bugün kargolansa yarın elinde olur büyük ihtimalle.

Fatoşcum ben kitap almamaya söz verip alıyorum bir şekilde her zaman. Ama sanki her ay çekilişle kitaplar gelse benim okunacak kitaplar yığınım azalmayı bırak çoğalacak gibi.

Ama her ay çekiliş yapılır, her ay katılınmayabilir demi? Sonuçta forumdan başka arkadaşlar da katılıyorlar.

kitaplarım elin ulaştı dedin sandım :KK53::KK53: ödüm koptu. çünkü o kitaplar benim :63:

ben varımmmmmmmmm:KK55:

günaydın matmazellerrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52:

günaydın efenim:21::21:

Günaydınlar,

Mayıstaki çekiliş için öncülük yapacak birileri aranıyor.....

:):)

Mayısa katılabilir miyim bilmiyorum ama katılmasam da öncülük edebilirim, benim için zevk:KK16:

bende bunu yazacaktım. katılamayabilirim ama öncülük etmiş olurum. hemde topikten kopmamış olurum :KK53: kardeşimde bu ay bana hediye kitaplar almış. benm aldıklarımda vardı. buradanda gelecek:KK53: maddi olarakta toparlansam iyi olacak. haziran inşALLAH :KK53:

Günaydın kızlar :KK16:
Datlucadu tekrar tesekkur ederim cok memnun oldum ben hediye kitaplarimdan.. kesene bereket canimmmm :KK16:

Evde okunmayi bekleyen cidden 30 kitap falan var katilmayi cok isterim ama evdeki dag gitgide buyuyo..

Ben yine de acik kapi birakayim :KK1:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Datlucadu tekrar tesekkur ederim cok memnun oldum ben hediye kitaplarimdan.. kesene bereket canimmmm :KK16:

Evde okunmayi bekleyen cidden 30 kitap falan var katilmayi cok isterim ama evdeki dag gitgide buyuyo..

30 iyiymiş, benim 100 falan:KK53:

lawinn bana gelcek dımı kargoların :111: onun için benim yazıklarımla ilgilenmiyosun:21::21: ama kaçmaz bebek :KK51::KK51:

ben de benimkileri çok merak ediyorum :KK36:
merak edenler kulübü kuralım:KK60:

rica ederim canım benim. baktıkça beni hatırlarsın artık:KK9:

öncelikle bu gruptan kimler ikinci çekilişe katılacak onu belirleyelim bence:KK34:

ben katılırım mesela:KK31:

ben de aynı durumdayım, sürekli birikiyor. olsun hiç rahatsız değilim :KK60:
ben işten ayrılana kadar çekilişlere katılabilirim. temmuz sonrası için söz veremem dostlar :KK23:
bir sonraki mayıs sonu ya da haziran başı olsun bence. nisan bitti sayılır zaten.

sana da küstüm hiç biriniz bana haber vermediniz bu çekilişi :KK22:

konu kitap olunca bilemedimki zeynep :KK50::KK50:

ben işten ayrılana kadar çekilişlere katılabilirim. temmuz sonrası için söz veremem dostlar :KK23:
bir sonraki mayıs sonu ya da haziran başı olsun bence. nisan bitti sayılır zaten.

haziran başı falan olursa bende katılırım. yani maaşlar ayın 15inde yatıyor. ona göre bişeyler olursa katılırım. kitaplarım biriksede sorun olmaz. zaten okurum :KK31:

Aaaaa işten mi ayrılıyorsun sen?
Bir sorun yoktur umarım?

öncelikle bu gruptan kimler ikinci çekilişe katılacak onu belirleyelim bence:KK34:

ben katılırım mesela:KK31:

Ben de katılmak isterim ama Mayıs sonu gibi olursa. Arada zaman olsun ki tatlılığı artsın:KK34:

X