Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Malesef yardımcı olamayacağım. Ben gereksiz görüyorum böyle işleri, bir tek biz karı-koca alışverişe çıktık. Sadece ikimiz için hazırlık yaptık.

Malesef yardımcı olamayacağım. Ben gereksiz görüyorum böyle işleri, bir tek biz karı-koca alışverişe çıktık. Sadece ikimiz için hazırlık yaptık.

ben de senin gibi düşünüyorum canım bu konuda. en iyisini yapmışsınız.

Kokulu sabun güzel fikirmiş. Hemen yattı aklıma. Aslında kokulu keseler de olur dimi, lavanta falan oluyor ya.

Evet onlarda cok harika olur.

Aynen katılıyorum. Ama gelde annelere laf anlat. Nişan yüzüğümü kıyafetimi nişanlımla aldık. Annem burnumdan getirir ama hala....

Evet onlarda cok harika olur.

Aynen katılıyorum. Ama gelde annelere laf anlat. Nişan yüzüğümü kıyafetimi nişanlımla aldık. Annem burnumdan getirir ama hala....

He he valla ben alt yapıyı sağlam tutmuştum. İstemediğimi o kadar net belli ettim ki kimse karşı çıkamadı.

O adetler ancak büyükleri memnun etmek için. Benim mutluluğum, benim evliliğim benim istediğim gibi olmalı diye düşünüyorum. Hiçbir çeyiz bohçası, gelinlik alışverişi, hiçbir takı-toka evliliğime sağlam başlamanın önkoşulu değildi. Ufak ufak tabuları yıkmak gerek

Ben artık zaten nişan döneminin biz gencler için olmadıgı kanısındayım. Kim bize istinaaden demişsr halt etmiş. Yada nişan dönemini yaşamadan evlenmiş
Nişan dönemi ailelerin kendi nişanları. Birbirleriyle uyumu uyumsuzlugu nederseniz artık
Kendi isteklerimiz daha ön planda olmalı kesinlikle. Benim evim benim eşyam. Aileler güzelmiş hoşmuş yada ben begenmedim demek düşer....

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar. ben bugun sipariş vericem internetten. o geldikten sonra bide buradan kargolayacam. inşALLAH yetişir..

benimde içimden 2kişi geçiyor.. kitap topiğinde olanlardan :26:

bende böyle düşünüyorum

günaydınlar
kitaplarımım 2si hazır biri hala bekliyor görünüyo.. onun yüzünden de yola çıkamıyor zavallılar

bu arada biz de nişanda eşimle çıkıp aldık herşeyimizi.. sadece birbirimiz için ve de ihtiyaç olanları sadece
aileleri de kendi haline bıraktım onlar da birbirlerine yaptılar bişeyler

bende kendim alıp hediye paketi falan yapacaktım ama daha fazla oyalanmayayım dedim kitapyurdundan sipariş verdim.hem arkadaş şanslıymış birde hediye kitap gönderdiler

siparişlerimi verdim.. nezaman elimde olur acaba
akşamda ayraç yapıcam
tanıtma topiğinde sadece kitap olduğu için tahmindede bulunamıyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…