Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Sosluuu ne kadar hizliiii
Benimki hala temin ediliyo yazio
Yolladigin arkadas foto eklesinnn cok heyecanliii
Onun icin de mi topik acsa fatoş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dün akşam yola çıktı, istanbul olunca ulaşmış bugün kargo takibinden gördüm :KK53:

evet açsın bence de :KK17:

Topik açılmalı bence de. Aklıma geldi de hediyeler gelmeye başlasın diyeee oyalandım. İsterseniz birisi açsın topikciği, ya da ben gelince açayım.
Şİmdi Tunalı taraflarına gidiyorum, arkadaşlarımla yemeğe.

msj atmıştım katılmak için ama ???

Çok haklısın ama çekilişi yapmıştık sen mesaj attığında.

Ama genel isteğe göre çok değil 2-3 hafta sonra tekrar çekiliş yaparız belki :)
Belki kapsamı değişir, genişler. O zaman sen de çekilişte olursun. Ol yani, güzel olur.

Topik açılmalı bence de. Aklıma geldi de hediyeler gelmeye başlasın diyeee oyalandım. İsterseniz birisi açsın topikciği, ya da ben gelince açayım.
Şİmdi Tunalı taraflarına gidiyorum, arkadaşlarımla yemeğe.

Çok haklısın ama çekilişi yapmıştık sen mesaj attığında.

Ama genel isteğe göre çok değil 2-3 hafta sonra tekrar çekiliş yaparız belki :)
Belki kapsamı değişir, genişler. O zaman sen de çekilişte olursun. Ol yani, güzel olur.

hadi ya kaçırmışım demek ki sağlık olsun bi dahakine artık :)) haber verirsiziniz herhalde :KK53::KK53::KK53:

bana kinm alcakk çokk merakk etiim ilk defaa kargoyla bir hediye alcam çokk heycan yaptım şimdiiii

Merhaba bayanlar sosluya çıkan şanslı benim sabah evden çıkmıştım kargo aradı geri döndüm. Çok güZel de mesaj yollamış çok mutlu etti beni sanki içime doğmuştu.belki sosu ve güloyu çok seviyorum ondandır.çok teşekkürler canım ama adını öğrenmedim ona üZüldüm

Merhaba bayanlar sosluya çıkan şanslı benim sabah evden çıkmıştım kargo aradı geri döndüm. Çok güZel de mesaj yollamış çok mutlu etti beni sanki içime doğmuştu.belki sosu ve güloyu çok seviyorum ondandır.çok teşekkürler canım ama adını öğrenmedim ona üZüldüm

Ayyyyy ama resim istiyoruz bizzzzzz

Yazdığı notu, hangi kitapları almış hepsini göster bize:KK16:

çok sevindim beğenmene canım güle güle oku :KK16: ben forumdan tanıdığım birinin çıkacağını hissetmiştim, sen ve meloş çıkacak gibi geliyordu kısmet sanaymış. neyse zaten o çıksa ona Güneş Çavması nı alamazdım :KK60: ( bu kitabı birine hediye etmek istiyordum o yüzden)

Ayyyyy ama resim istiyoruz bizzzzzz

Yazdığı notu, hangi kitapları almış hepsini göster bize:KK16:

evet notunu falan nasıl yazmışlar ben de merak ediyorum fotosunu yükler misin :KK17:

Son düzenleme:
Aksilik ya eşimin işyerine uğradık bende alışverişe çıkıncağım diye onun işyerinde bıraktım 10 kere de tembih ettim ama masasında unutmuş kitapları yani pazartesi paylaşacağım.nazara geldi bence.ama güneş çavmasını zaten istiyordum Martı ve mihmander i de kesin okuyacaklarım içindeydi. Ama en çok yazdığı not beni mutlu etti. Tekrar çok sağol

Aksilik ya eşimin işyerine uğradık bende alışverişe çıkıncağım diye onun işyerinde bıraktım 10 kere de tembih ettim ama masasında unutmuş kitapları yani pazartesi paylaşacağım.nazara geldi bence.ama güneş çavmasını zaten istiyordum Martı ve mihmander i de kesin okuyacaklarım içindeydi. Ama en çok yazdığı not beni mutlu etti. Tekrar çok sağol

özellikle kendim okuyup beğendiklerim içinden seçtim sana alacaklarımı. ben bu üç kitabı da çok sevdim. birini hepsinden çok sevdim, siz biliyorsunuz zaten :KK53: güle güle oku, okudukça beni hatırla arkadaşım :KK19:

Güle güle oku Azracı:KK68:

Ben de bana gelecek yeni bebekleri çok merak ediyorum. :KK31:

bana kim alacak acaba o kadar çok merak ediyorum ki :-):-):-):-)

İlk hediye sahibini buldu.

Pazartesi fotoğraf bekliyoruz :)

İlk fotoğraf yükleyen konusunu açsın bence. Fotoğraflar bir konuda olsa? Ne dersiniz kızlar?

X