Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

özge ve soslu eger ben size çıktıysam sorun değil. çünkü sipariş verdiniz..
ama katilimin bana almasını isterim. çünkü kitaplığımda arkadaşımın hediye ettiği çok güzel bi kupada saklıyorum onları :26: koleksiyon gibi bir şey :111:

özge ve soslu eger ben size çıktıysam sorun değil. çünkü sipariş verdiniz..
ama katilimin bana almasını isterim. çünkü kitaplığımda arkadaşımın hediye ettiği çok güzel bi kupada saklıyorum onları :26: koleksiyon gibi bir şey :111:

ben sana İtalyadan anahtarlık getircem böylece ödeşiriz :KK53:

Aslına bakarsanız ben o süslü püslü kitap ayraçlarını kastetmiştim, kitabın içinden çıkan üzerinde kitap adı yazan değil de. Ama bir kısım almadıysa sorun yok bence.

Ben şahsen almayı düşünüyorum. Ama alınmayabilir de.

Ben de alacağım, zaten o karton ayraçların bir amacı yok ki. Gerçi istediğim gibi ayraçlar bulamıyorum, netten baktıklarım da hoşuma gitmedi:44:
Ama bence çok da şart değil.

Sos veya melinda'ya çıktıysam da problem değil:KK34:

var canım arama kısmına kitap ayracı yazarsan çıkıyo

ben ekstradan ayraç almadım hediye geliyor kitap yurdundan dedikleri için :26:

dr de 50 tl limiti var ücretsiz kargo için
kitapyurdunda şuan 20 tl kampanyası var.. 20 tl üstü ücretsiz kargo
50 yi geçmicekse alçaklarınız kitapyurdundan alın benceeee

vizem var benimde karnım aç ama misafirlikt olunca uslu uslu otruruyomm

ama o ayraçlardanmı alınacak :44: benim bilgiğim normal ayraçlardan veriyorlar. ben özel ayraç alıcaz diye düşündüm hep :26:

Aslına bakarsanız ben o süslü püslü kitap ayraçlarını kastetmiştim, kitabın içinden çıkan üzerinde kitap adı yazan değil de. Ama bir kısım almadıysa sorun yok bence.

Ben şahsen almayı düşünüyorum. Ama alınmayabilir de.

Daha kitaplara karar vermedim ama bi bakıcam. Ayraç diyince benimde aklıma o süslü püslü ekstradan alınanlar gelmişti. DR de vardır umarım beğenebileceğim.
Bana alacak arkadaşım senin kararın ister al ister alma önemli değil benim için.

Kitapyurdunda bankamatik kartından alışveriş yapılabiliyor mu? Ya da idefixte?

BU arada vikitap üyeliğimi yaptım geçen. Şimdi aklıma geldikçe kitap ekliyorum.

ama o ayraçlardanmı alınacak :44: benim bilgiğim normal ayraçlardan veriyorlar. ben özel ayraç alıcaz diye düşündüm hep :26:

ekstra ayraca gerek yok dedi bi kaç arkadaş o nedenle ben de ejstra bişi almadım ama bilemedim şimdi alsa mıydım :26:

sosssssss sen ne ettin söylesene bacım sen de sipariş vermiştin :KK9:

Ben de alacağım, zaten o karton ayraçların bir amacı yok ki. Gerçi istediğim gibi ayraçlar bulamıyorum, netten baktıklarım da hoşuma gitmedi:44:
Ama bence çok da şart değil.

Sos veya melinda'ya çıktıysam da problem değil:KK34:

kitapyurdunda öyle güzel ayraçlar yok bence. nasılsa siparişe ekliyorlar diye ayrıca ayraç almadım ben :KK31:

bu arada ben vikitap kullanmıyorum bir süredir arkadaşlar kullanmayacağım da. sadece takip eden arkadaşlarımı takipçiye ekliyorum :KK53:
bana alacak kişi vikitap listesine bakmasın mümkünse.

bu arada benim paketim sevk kısmına geçmiş :KK52: :KK76:

kitapyurdunda öyle güzel ayraçlar yok bence. nasılsa siparişe ekliyorlar diye ayrıca ayraç almadım ben :KK31:

bu arada ben vikitap kullanmıyorum bir süredir arkadaşlar kullanmayacağım da. sadece takip eden arkadaşlarımı takipçiye ekliyorum :KK53:
bana alacak kişi vikitap listesine bakmasın mümkünse.

bu arada benim paketim sevk kısmına geçmiş :KK52: :KK76:

ben kitabı henüz almadım fakat beni anlatan bir ayraç aldım:KK16:

Benim de 2 kitap temin edilmis 1 i henuz edilmemis onu beklicez bakalım :KK1:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Ben daha sipariş etmedim ama:26:

Hiç sevmedim ordaki kitap ayraçlarını, önce bana gelsin ayraç ekleyip öyle mi göndersem diye düşünüyorum.

X