Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Bisey sorabilir miyim? Ben genelde kitaplari ya internetten alirim ya teknosada kampanya doneminde alirim yada ki buyuk kismini beyazittaki (istanbuldakiler bilir kocaman bi sahaflar carsisi vardir) sahaflardan alirim. Beyazittaki yerde orjinali gibi bir sürü korsan kitap bulunur ve kalin kitaplara 50 lira verecegime 20 liraya oradan alirim (Miktarlari salladım su an). Simdi sormak istedigim su. Bana çekilişte cikan arkadasin istedigi kitaplarin orjinal fiyatlari boyumu asarsa ben diğer secenegi kullanabilecek miyim?

Son düzenleme:
Bisey sorabilir miyim? Ben genelde kitaplari ya internetten alirim ya teknosada kampanya doneminde alirim yada ki buyuk kismini beyazittaki (istanbuldakiler bilir kocaman bi sahaflar carsisi vardir) sahaflardan alirim. Beyazittaki yerde orjinali gibi bir sürü korsan kitap bulunur ve kalin kitaplara 50 lira verecegime 20 liraya oradan alirim (Miktarlari salladım su an). Simdi sormak istedigim su. Bana çekilişte cikan arkadasin istedigi kitaplarin orjinal fiyatlari boyumu asarsa ben diğer secenegi kullanabilecek miyim?

canım korsan olmasın bence
ikinci el olmasına o kadar karşı değilim ama korsan istemezdim ben
herkesin kendi tercihi tabi ki yine de

Canim mecbur kalmadikca almiyorum tabiki bende. Ama dedigin gibi bazi kitaplarin fiyati boyumu aşıyor ogrenciyim nihayetinde.
Eğer kimse istemez ise ve alacağım kitaplar cok pahali olursa ya kitabi alacagim kisi madur olacak yada ben. Daha önce aklima gelmemişti o yüzden sordum.

Canim mecbur kalmadikca almiyorum tabiki bende. Ama dedigin gibi bazi kitaplarin fiyati boyumu aşıyor ogrenciyim nihayetinde.
Eğer kimse istemez ise ve alacağım kitaplar cok pahali olursa ya kitabi alacagim kisi madur olacak yada ben. Daha önce aklima gelmemişti o yüzden sordum.

canım kendi bütçene göre alırsın sonuçta kimse illa bana bu kitabı al diye de diretmez
liste veren arkadaşların da içlerinden bütçene uygun olanları seçersin
ben sanmıyorum çok pahalı kitap isteyen arkadaşlarımızın olduğunu

Şahsım adına korsan kitap almıyorum, kendime almadığım bir şeyi de karşımdakine alamam ve bana da hediye edilmesini de istemem. Çünkü bana göre hediye olmuyor o.

Tabii sen de haklısın, ama zaten kimse 'Listem dışına çıkılmasın, ille de bu alınsın.' diye diretmiyor. Liste bildirenler de fikir olması, okudukları bir kitabın hediye olarak gelmemesi için paylaştı listeyi.

Şahsım adına korsan kitap almıyorum, kendime almadığım bir şeyi de karşımdakine alamam ve bana da hediye edilmesini de istemem. Çünkü bana göre hediye olmuyor o.

Tabii sen de haklısın, ama zaten kimse 'Listem dışına çıkılmasın, ille de bu alınsın.' diye diretmiyor. Liste bildirenler de fikir olması, okudukları bir kitabın hediye olarak gelmemesi için paylaştı listeyi.

canım kendi bütçene göre alırsın sonuçta kimse illa bana bu kitabı al diye de diretmez
liste veren arkadaşların da içlerinden bütçene uygun olanları seçersin
ben sanmıyorum çok pahalı kitap isteyen arkadaşlarımızın olduğunu

Fikirlerinizi öğrenmek için sordum ki alacağım kitaplari seçerseniz ona göre karar vereyim.
Düşününce tabiki hediye olacak sonuçta hoş olmaz evet :) o zaman bütçeme göre alırım :)

şöyle bir durum da var:

mesela ben korsan hediye etmeyeceğim ama bana korsan kitap gelirse, bana bir haksızlık olmayacak mı? :KK23:
sorun etme canım zaten tanesi 1o küsür olsa kitabın 30 küsür tutar zaten. zaten 10 tl ye korsan alacağımıza orijinal alırız değil mi? :KK23:

şöyle bir durum da var:

mesela ben korsan hediye etmeyeceğim ama bana korsan kitap gelirse, bana bir haksızlık olmayacak mı? :KK23:
sorun etme canım zaten tanesi 1o küsür olsa kitabın 30 küsür tutar zaten. zaten 10 tl ye korsan alacağımıza orijinal alırız değil mi? :KK23:

Yok canim almicam zaten kara verdim rahat ol :)) 10 liralik kitap icin tabiki korsan alinir mi? Ben daha yüksek fiyatlilar icin konusmustum.

o zaman bence fatoşun ilk mesajdaki kurallarına uyulsun soru işareti kalmasın kafamızda bence
zaten artık yarın son gün.. netleşmesi lazım durumun

Fatosssss nirelerdesin yoksun bi suredirrrrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

En sevdiğim smiley kendisi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Tipe bak ya:KK53:

İyiyim valla ne olsun, heyecanlıyım, akşam bana kim çıkacak acaba???? Merak içindeyim. İçimden biri geçiyor ama bilmiyorum:44:

: )) evet ya , kk dışında çok arıyo insan bu smileyi:KK53: :KK60:

ya hu sesimi bi duyan olmadı, gündüz yapsak şu çekilişi dedim. dilekçe yaıp veriyim, kime vereceksek:KK52:

biz evde net sorunlu, bi bağlanıyo bi bağlanmıyo, ya akşam bağlanmazsa:18:

X