Kitabını Al da Gel

Ay Allah'ım 2 aydır tüm evren işbirliği yapmış gibi bana kitap okutmamaya and içmiş sanırım. Şimdi de evde tadilat var.
Solaris bitmedi henüz ama acayip bir kitap. Keşke bitirsem de size de anlatsam
Kolay gelsin canım inşallah olursun kısa sürede ya oluyor bazen öyle Solaris bitince De merakla yorumlarını bekliyorum

Kafa kağıdını okumanı öneririm bazen uçlarıda okumak lazım
aklımda olsun canım teşekkür ederim

Evet buda yeni kitabım Necip Fazıl bitti biraz ağır bir kitap anlatım falanda öyle hani konferans konuşması zaten o nedenle böyle baya seminer tarzında
Mevlana dan Mesnevi öyküleri okuyorum kuzenimden aldım çok hoş hikayeler var içinde e bende okuyum dedim o zaman

Oyy bu ne hız ayo necip fazılın kitapları öyle ama bi reşat nuro akıcılığı beklenemez

Bunu da bitirdim çok hizliyiim 200 sayfa bişeydi zaten küçük Kıssadan hisse hikayeler vardı hemen bitti gideyim de başka kitaba karar vereyim ben

Hayırdır nefes bile almadan okuyorsun galiba
evet nefes almak yerine kitap okuyorum bugun marilyn Ay anneannemlerdeyim de napayım tv izleyemiyorum muhabbette işte bildiğin gibi 2 haftadır buralardayım artık muhabbette kalmadı kendimi kitaba verdim yarın evime dönüyorum ama alismistim burda hep bir hareketlilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…