Kitabını Al da Gel

Kızçeler biliyorum burayı çok ihmal ettim ama 2 aydır bir halam bir babam ameliyat oldu kitap falan okumak mümkün değil yani mümkün tabi de ben okuduğumdan bir şey anlamıyorum. Ama ilk defa elimde bilimkurgu türünden bir kitap var ve bitirip sizinle paylaşacağım.
Öptüm sizi

merhaba
haruki murakami okuyan var mı? 1q84 ü okuyorum şu an. 1. kitaptayım ve yarısına geldim ben de

Geçmiş olsun Marilyn inşallah her şey yoluna girince okursun canım

• @
Aynen 2-3 güne bitirirsin en fazla ben beğendim mucella kitabınıda bi ablam hediye etmişti la sonsuzluluk heceside okunmayı bekliyor
Feraceli yusuf ile Züleyha hakikaten güzelmiş 2 günde bitirdim hatta arkadasa da verdim şimdi o okuyor anlatım tarzı çok değişikti ilk başta adapte olamadım ama alisinca konuya kendimi kaptırdım yani

Feraceli yusuf ile Züleyha hakikaten güzelmiş 2 günde bitirdim hatta arkadasa da verdim şimdi o okuyor anlatım tarzı çok değişikti ilk başta adapte olamadım ama alisinca konuya kendimi kaptırdım yani
Aynen bende başta adapte olamadım ama sonra akıcı geldi ayy ben bi arada elime bayadır kitao almadım derslerden unuttum kitap okumay8

Aynen bende başta adapte olamadım ama sonra akıcı geldi ayy ben bi arada elime bayadır kitao almadım derslerden unuttum kitap okumay8
Okursun ya derslerin bitince feraceli bende bayagi okumuyordum tekrar okumaya başladım çünkü her gittiğim yerden değişik tarzda kitaplar almaya başladım o kadar kitap oldu ki okumadan bitmeyecekler bak şu an elimde yeni 6 kitap evde de ayrıca yeni 9 kitap var işte okumayıp ama kitap almaya devam edince böyle birikiyor ya okuyacağım ya okuyacağım artik

Ahmet ümiti çok beğeniyorum bi program vardı orda çok begendim cidden zeki,akıllı bi adam k;taplarını okumak henuz nasip olmadı
Evet kitapları çok güzel tavsiye ederim sadece bir kitabını sevmemistim ama hangisidir hatirlayamayorum ama diğer kitaplarını hepsini beğendim okumalisin bir ara

Ahaha banada öyle oluyor bazen alıpta giyilmeyen kıyafet gibi

Ninattanin bilezigi kitabi bitti bile 100 sayfa olduğu için birkaç saatte bitiverdi yazim tarzı bu kitapta farklıydı ahmet umitin güzel akıci bir kitaptı ama böyle şiir gibiydi yazım falan degisik olmuş

Ay Allah'ım 2 aydır tüm evren işbirliği yapmış gibi bana kitap okutmamaya and içmiş sanırım. Şimdi de evde tadilat var.
Solaris bitmedi henüz ama acayip bir kitap. Keşke bitirsem de size de anlatsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…