Kitabını Al da Gel

Ay Allah'ım 2 aydır tüm evren işbirliği yapmış gibi bana kitap okutmamaya and içmiş sanırım. Şimdi de evde tadilat var.
Solaris bitmedi henüz ama acayip bir kitap. Keşke bitirsem de size de anlatsam :KK43:
Kolay gelsin canım inşallah olursun kısa sürede ya oluyor bazen öyle Solaris bitince De merakla yorumlarını bekliyorum:KK66:

Kafa kağıdını okumanı öneririm bazen uçlarıda okumak lazım
aklımda olsun canım teşekkür ederim:KK66:

Evet buda yeni kitabım Necip Fazıl bitti biraz ağır bir kitap anlatım falanda öyle hani konferans konuşması zaten o nedenle böyle baya seminer tarzında
Mevlana dan Mesnevi öyküleri okuyorum kuzenimden aldım çok hoş hikayeler var içinde e bende okuyum dedim o zaman:KK70:
Screenshot_2016-04-23-15-15-34.png

Evet buda yeni kitabım Necip Fazıl bitti biraz ağır bir kitap anlatım falanda öyle hani konferans konuşması zaten o nedenle böyle baya seminer tarzında
Mevlana dan Mesnevi öyküleri okuyorum kuzenimden aldım çok hoş hikayeler var içinde e bende okuyum dedim o zaman:KK70:
Eki Görüntüle 1819280
Oyy bu ne hız ayo :KK70: necip fazılın kitapları öyle ama bi reşat nuro akıcılığı beklenemez

Eki Görüntüle 1819280
Bunu da bitirdim çok hizliyiim 200 sayfa bişeydi zaten :KK70: küçük Kıssadan hisse hikayeler vardı hemen bitti gideyim de başka kitaba karar vereyim ben:-)

Hayırdır nefes bile almadan okuyorsun galiba :KK70:
:KK70: evet nefes almak yerine kitap okuyorum bugun marilyn :KK70: Ay anneannemlerdeyim de napayım tv izleyemiyorum muhabbette işte bildiğin gibi 2 haftadır buralardayım artık muhabbette kalmadı kendimi kitaba verdim:KK70: yarın evime dönüyorum ama alismistim burda hep bir hareketlilik :-)

X