Kitabını Al da Gel

Bebiş için bol bol gelişim kitapları oku canım

Benim sınavım bitti çok şükür gayet iyi geçti bu akşam başlıyorum okumaya mücella kitabıyla :)) canım ablam almıştı bana aeben ilk onu okicam çok merak ediyorum

Canim hala evimizde internet yok. O yuzden dinleyemem. Ama burayi daha sıki takip etcem o zaman daha çok istiyo insan okumayi:)
Aynen bende buraya üye olmadan önce ne yalan diyim her ay düzenli okumazdım ya 1-2 ay okumaz yada o 1-2 ayın açığını bir auda kapatırdım ama düzenli okumazdım..yaklaşık 1 yıldır düzenli okuyorum

Kitap takip etme acisindan da çok iyi oluyor canim. Güncel kitaplardan haberimiz oluyor.

Arkadaslar merhaba. Bu kk konu takibinde bildirim yollamiyor. Topikleri karistirmissam kusura bakmayin

Ben daha once bu topike mi yazmistim,? Bogurtlen kisina baslayacagim epeydir kitap okuyup bitiremiyorum cok moralsizim diye?

Arkadaslar merhaba. Bu kk konu takibinde bildirim yollamiyor. Topikleri karistirmissam kusura bakmayin

Ben daha once bu topike mi yazmistim,? Bogurtlen kisina baslayacagim epeydir kitap okuyup bitiremiyorum cok moralsizim diye?
Evet kuzum yo bi dakika kitabının al da gel topiğindede sanki görmüştüm seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…