Kitabını Al da Gel

Feraceli Feraceli aa merhaba :) deadline deadline o kantahlili sorusunu ben sormamistim. Ben de unutkanlik hamilelik sonrasi durum. Tahlillere heep baktim ama bir sey vikmadi. Ne b ne demir hicbiri eksik degilmis. Ama brn eksik hissediyorum. Psikolojik heralde.

Okunmayi bekleyenlerden biri de bogurtlen kisi. Oyle guzeller guzeli puskullu ayraci ile duruyordu dolapta. 1 gunluk kitapsa ben de okuyayim. Belki gaza gelirim. Ahh nerede eski ben. Yilda 3 kitap bitiremiyorum simdi. :KK42:

Feraceli Feraceli aa merhaba :) deadline deadline o kantahlili sorusunu ben sormamistim. Ben de unutkanlik hamilelik sonrasi durum. Tahlillere heep baktim ama bir sey vikmadi. Ne b ne demir hicbiri eksik degilmis. Ama brn eksik hissediyorum. Psikolojik heralde.

Okunmayi bekleyenlerden biri de bogurtlen kisi. Oyle guzeller guzeli puskullu ayraci ile duruyordu dolapta. 1 gunluk kitapsa ben de okuyayim. Belki gaza gelirim. Ahh nerede eski ben. Yilda 3 kitap bitiremiyorum simdi. :KK42:
Aa merhaba :KK70:

Fi 250. sayfalardayım :p Ben buu kitabı cidden çok sevdim ama sınavlarım dolayısıyla askıya aldım çok okuyamıyorum belki akşama okurum azcık :KK54:

Böğürtlen kışını ben çok beğendim canım okumalısın kesinlikle :KK24:

Ilk onu sececem. Ben fi yi begenmemistim asiri cinsellikten. Ama ci daha guzel. Pi daha da guzel.
Bu kitaptaki cinsellik beni rahatsız etmediği açıkcası çünkü verilmek istenen mesajlar bu yolla veriliyor o yüzden beğendim kitabı okumaya devam :KK49: Bir an önce diğerlerine de geçmek istiyorum :KK54:

yaa bende iki aydır dolapta bekletiyordum kitabı dün dedimki bir başlayayım çok hoşuma gitti bir geçmişe bir günümüze geçiyor yazar ama o kadar güzel harmanlamışki acaba ne oldu diye kafan iki yerde kalıyor su bölümüde okuyum bunuda okuyum ya acaba ne oldu derken kitabı bitirdim çok çok güzel ve hoşuma gitti çok duygulandım okurken okumalısın kesinlikle:KK66:
Fi 250. sayfalardayım :p Ben buu kitabı cidden çok sevdim ama sınavlarım dolayısıyla askıya aldım çok okuyamıyorum belki akşama okurum azcık :KK54:
koza konusu ne bu kitapların heryerde görüyorum merak ettim :KK66:

yaa bende iki aydır dolapta bekletiyordum kitabı dün dedimki bir başlayayım çok hoşuma gitti bir geçmişe bir günümüze geçiyor yazar ama o kadar güzel harmanlamışki acaba ne oldu diye kafan iki yerde kalıyor su bölümüde okuyum bunuda okuyum ya acaba ne oldu derken kitabı bitirdim çok çok güzel ve hoşuma gitti çok duygulandım okurken okumalısın kesinlikle:KK66:

koza konusu ne bu kitapların heryerde görüyorum merak ettim :KK66:
Canım böyle net bir konusu yok genelde erotizm kullanılarak felsefik şeyler, insanların iç dünyaları anlatılıyo bir nevi :KK49: Ben de ilk kitaptayım ama ben çok beğendim okudum yorumlara göre seven çok beğeniyo sevmeyen de hiç sevmiyo çünkü erotizm ağırlıklı gibi ilk kitapp ama verilen mesajlar çok anlamlı geldi bana :KK66: Bak sana kitabın arka kapağını atayım :KK54:
image.jpeg

Canım böyle net bir konusu yok genelde erotizm kullanılarak felsefik şeyler, insanların iç dünyaları anlatılıyo bir nevi :KK49: Ben de ilk kitaptayım ama ben çok beğendim okudum yorumlara göre seven çok beğeniyo sevmeyen de hiç sevmiyo çünkü erotizm ağırlıklı gibi ilk kitapp ama verilen mesajlar çok anlamlı geldi bana :KK66: Bak sana kitabın arka kapağını atayım :KK54:Eki Görüntüle 1715572
anladım canım teşekkür ederim dursun bakalım bir alıp denerim bende belki şimdi kitaplarım var nasılsa teşekkür ederim:KK66:

3 kitap birden okuyorum ya çölde kalan bedevi gibiyim buldugum tüm kitaplara başladım ya:-) gelelim yorumlarıma
images.jpg

Göçebe kitabını daha çok uçurtma Avcısı gibi falan diye beklemistim arka kapak yazısından ama öyle olmadı sadece 1 ortak kahraman var doğmasına büyümesine hep bir yerlerde var ama kitap küçük hikayelerden oluşuyor gibi bu kahramanları da her seferinde yolları kesısıyor Pakistan Afganistan sınırında göçebe yaşayan asiretlerin küçük öyküleri diyim sırf meraktan bitirdim değişik bir kitap :KK43:
20151220_214337.jpg
iskender pala yi ilk başlarda çok karışık bulsam da sonradan çok sevdim bu kitapta çok güzel başladı daha 30. Sayfadaki ama çok hoşuma gitti Eyüp sultani Peygamberimizin dönemini okumak falan çok etkileyici ilk bölüm Hz ebubekir ağzından bakalım ilerde ne olacak:KK66:
20151220_214341.jpg

Cengiz Aytmatov en sevdiğim yazarlardan beyaz gemi gün olur Asra bedel ve toprak ana yi okuyup sevmiştim bu kitapta 3 hikâyeden oluşuyor tarzını konularını seviyorum zaten okunması gereken bir yazar bence:KK66:

X