Kitabını Al da Gel

Merhaba kızlar:) annelik heyecaniyla kitap okumaktan tamamen uzaklasmis bi anne var karsinizda. Bebisime biseler örüyorum akşamları bide bu dönem çok yogun oldugum icin fazla zamanimda kalmiyo. Ama kendime gelmem lazim artik cunku 6aydir 1tane bile kitap okuyamadim:KK43: gecen hafta Ahmet Umit in bab-i esrar kitabına basladim 50 sayfa okumusum:KK43: bu hafta devam etcem insallah:)
Bebiş için bol bol gelişim kitapları oku canım:KK19:

Benim sınavım bitti çok şükür gayet iyi geçti bu akşam başlıyorum okumaya mücella kitabıyla :)) canım ablam almıştı bana aeben aeben ilk onu okicam çok merak ediyorum

Canim hala evimizde internet yok. O yuzden dinleyemem. Ama burayi daha sıki takip etcem o zaman daha çok istiyo insan okumayi:)
Aynen bende buraya üye olmadan önce ne yalan diyim her ay düzenli okumazdım ya 1-2 ay okumaz yada o 1-2 ayın açığını bir auda kapatırdım ama düzenli okumazdım..yaklaşık 1 yıldır düzenli okuyorum

Aynen bende buraya üye olmadan önce ne yalan diyim her ay düzenli okumazdım ya 1-2 ay okumaz yada o 1-2 ayın açığını bir auda kapatırdım ama düzenli okumazdım..yaklaşık 1 yıldır düzenli okuyorum
Kitap takip etme acisindan da çok iyi oluyor canim. Güncel kitaplardan haberimiz oluyor.

Arkadaslar merhaba. Bu kk konu takibinde bildirim yollamiyor. Topikleri karistirmissam kusura bakmayin :KK48:

Ben daha once bu topike mi yazmistim,? Bogurtlen kisina baslayacagim epeydir kitap okuyup bitiremiyorum cok moralsizim diye?

Arkadaslar merhaba. Bu kk konu takibinde bildirim yollamiyor. Topikleri karistirmissam kusura bakmayin :KK48:

Ben daha once bu topike mi yazmistim,? Bogurtlen kisina baslayacagim epeydir kitap okuyup bitiremiyorum cok moralsizim diye?
Evet kuzum :KK19: yo bi dakika kitabının al da gel topiğindede sanki görmüştüm seni

X