Kitabını Al da Gel

Fıstık takipçinim o zaman artıık Öyle gerçekten ben kitap hakkında konuşmayı da severim çok tam benlikmiş burasıı

Fıstık takipçinim o zaman artıık Öyle gerçekten ben kitap hakkında konuşmayı da severim çok tam benlikmiş burasıı
evet evet hoşgeldin o zaman ben bu ralar ders çalıştığım için biraz ara vererek okuyorum bayramdan sonra artık tam gaz devam ama hiç okıumuyor değilim azalttım sadece kitapları

Yeni kitabım geçen a 101 de görmüştüm hiii iskender pala hemide didim hemen kaptım lale devriyle ilgili güzel bir romana benziyor

Hadi bana keyifli okumalar
Hii ben kaplumbağa hızında ilerliyorum
13 gün olmuş ben 100. Sayfaya bile gelemedi hiç sarmadı çünkü ama yarım bırakmayıda asla sevmem

evet evet hoşgeldin o zaman ben bu ralar ders çalıştığım için biraz ara vererek okuyorum bayramdan sonra artık tam gaz devam ama hiç okıumuyor değilim azalttım sadece kitapları
Ya yoğun olunca öyle oluyo ben de okul açılınca okuldan ödev kitap veriyorlar onları anca okuyorum Olsuuun yeter o kadar daaa Hoşbulduuum tekrardaaan

Evvet ben de gezmekten 1 haftadır aynı kitaptayıım Bir de geceleri okuyorum itiraf ediyorum azıcık tırsıyom okuyunca Ama cinayet kitabı sevenlere 200 lerdeyim amma tavsiye ederiim

Ohh şenlenmiş buralar aradan sonra. Feraceli sen de böğürtlen kışı nı tavsiye etmiştin yanlış hatırlamıyorum değil mi? Rastlamadım kitapçılarda bi türlü elimde de baya birikmiş kitap var onları biraz azalttıktan sonra netten toplu siparis verdiğimde ekleyeceğim listeye.
Benim şimdi elimde ki kitap "babalar ve oğullar" sefiller gibi perişan etmedi beni henüz yarılamadım ama oldukça akıcı gidiyor. Birazda Çeviri kurbanı olmuştum gerçi sefillerde

Evet TE="xpreiaZ, post: 42296164, member: 564629"]Ohh şenlenmiş buralar aradan sonra. Feraceli sen de böğürtlen kışı nı tavsiye etmiştin yanlış hatırlamıyorum değil mi? Rastlamadım kitapçılarda bi türlü elimde de baya birikmiş kitap var onları biraz azalttıktan sonra netten toplu siparis verdiğimde ekleyeceğim listeye.
Benim şimdi elimde ki kitap "babalar ve oğullar" sefiller gibi perişan etmedi beni henüz yarılamadım ama oldukça akıcı gidiyor. Birazda Çeviri kurbanı olmuştum gerçi sefillerde Eki Görüntüle 1613705 [/QUOTE]
Evet bğürtlen kışını tavsiye etmiştim

Merhaba kızlar geçen hafta tam tamına 11 kitap aldım :) şu an kocayı unutup onlarla aşk yaşamaktayım hemen birine başladım bebiş izin verdiği sürece okuyorum:) artık anne bebek kitapları da okumalıyım

Şimdi elimdeki kitap Mustafa Ulusoy-Ay Terapisi... çok ince bi kitap bugün bitirebilirim. Bitirdikten sonra düşüncelerimi paylaşırım sizinle de:)

Harika bende orrdan burdan baya kitap topladım

canım anne bebek kitapları olarak adem güneşin kitaplarını öneririm. ben daha hamile değilim ama kitaplardan birini okuyunca serisini aldım internette radyo programlarının ses kayıtları da var youtubedan adem güneş diye aratırsan öncelikle fikir sahibi de olmuş olursun kitabını almadan önce

Bende ablama veririm bir tek kitaplarımı :)
Ama gittiğim her yerde önce kitaplık arar kırcalar okur gene getiririm
Bende kardeşlerimden başkasına asla vermem:)
Genelede ben kitap alıyorum her okuduğum kitap kütüphanemde olsun istiyorum :)

Ay terapisi bitti:) harika bi kitaptı.

Ayı izleyerek aslında Allaha sığınmaktan bahsediyor kitapta. Benim çok düşündüğüm noktalar oldu. Bi çok iç çatışmama cevaplar bulduğum bi kitaptı:) bundan sonra aya hep daha farklı bakacağım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…