Kitabını Al da Gel

Kitap okuyan eş nasıl bişey acaba :-? Benimki kitap dinleyen eş oluyor en fazla

Oldukça zaman kaybı bir kitap okudum son olarak malesef. Psikiyatri de klinik Şefliği yapan birinden hiç bu kadar basit bir kitap beklemezdim. Can Yayınevine olan sonsuz güvenim kırıldı diyebilirim. Kısaca zaman kaybı, gereksiz, zevksiz bir kitaptı. Tavsiye etmiyorum
Bir süre ssevilen önerilen kitaplara geçiyorum "Sultan'ı oldürmek " é başladım

Eklentiler

• DSC_0621.JPG
    78,2 KB · Görüntüleme: 57
"Sultanı öldürmek" de bitti çok sürükleyici idi dün gece 3 é kadar bırakamadım sonunu merak ettiğimden. osmanlı tarihini ise yanlı anlatılabileceğini de anlatarak yanlı anltamış bence. Ama orda anlatılanları doğru kaynaktan da okuyarak fatih sultan mehmet zamanını tekrar gözden geçirmiş oldum.

Eki Görüntüle 1602584 Yeni kitabım geçen a 101 de görmüştüm hiii iskender pala hemide didim hemen kaptım lale devriyle ilgili güzel bir romana benziyor

Hadi bana keyifli okumalar
Ben de bu hafta a101 den sepeti doldurdum eşim şok olmuş gözlerle bakakaldı sepete hatta kariyere bu kitapların hepsini alınca indirim oluyo mu diye sordu bizim hanım doldurmuş sepeti kaşla göz arasında diye dalga geçti benle. Bir insan kitap okumayı bu kadar sevmez ancak

internetten kitap sipariş ettim yakında elimde olur
sarah jio dan mart menekşerini aldım çok güzel dedi arkadaşlar bakalım nasılmış gelince yorumum yaparım

"Küçük mucizeler dükkanı " da bitti. Herkesler nerede ki?
Kitap hakkında yorum yapacak olursam severek yaptığım örgü işine sevgim bir kat daha arttı.

İçindeki bir karaktere kendimi çok benzettim fakat benim Güzel sonum hala gelmedi. Bebeğim içim ördüğüm battaniyeyi düşük yapmama rağmen devam edip bitene kadar güzel haberi alacağım umudumu hep korudum ama battaniye biteli 1 seneyi geçti. Şimdi örgü yapmak bana hüzün verdiği için rengarenk iplerimi de şişlerimi de ördüğüm bebek kıyafetlerini de sandığa kaldırıp güzel günlerde tekrar çıkarmayı bekliyorum. İnşallah yakın bir zamanda çıkarırım....

Ben okudum süpeeer
benimde bitmek üzere elimden bırakamadım ya çok güzelmiş biter bugun az kaldı zaten

ay çok duygulandım canım çok içten yazmışsın ya allah gönlüne göre versin ve en hayırlı en mutlusunu versin canım inşallah en kısa sürede herşey gönlünüzce olur umarım

Ahh balım benim inşallah allah nasip eder kısa zamanda bir yumurcak sana

kitabın resmini paylaşayım ben kapak rengi falan çok hoşuma gitti birde ilk sayfadaki yazı gerçekten çok doğru aşık olasım geldi ya bende çok sevmek istiyorumm neyse geçti şimdi bende bir sorun var aşk beni bulmuyor ya

Offf bu kitap süperdi naşşk dolu
evet aşk kitapları okuyunca kendimde bir sorun olduğunu düşünüyorum bu kitaplar yüzünden evde kalabilirim
aslında 3 kitap daha aldım bakalım 3 üde wattpadde çok okunan hikayelerin kitap olmuş hali sanırım birazda türkler kazansın dedim ama iş yerinde dolabımda kaldı kitaplar resimlerini ekip paylaşırım bir ara

Ben burayı neden bu kadar geç bulduum kii Benim gibii kitap aşıkları varmış burada Ben de kitap okumayııı çook severim Okuduğum kitabı aticiiim birazdan

Ben burayı neden bu kadar geç bulduum kii Benim gibii kitap aşıkları varmış burada Ben de kitap okumayııı çook severim Okuduğum kitabı aticiiim birazdan
hoşgeldinn tüm yararlı sayfalarda benimle karşılaşman mümkün beni takip et dermişim şimdi sana şaka bir yana burda hem kitap okuma isteğim artıyor hemde yeni kitaplar öğreniyorum bu mart menekşelerini de burda görmüştüm ilk sonra margarikotin tavsiye etti baktım herkes okuyor bende okudum iyikide okumuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…