Kitabını Al da Gel

kızlar ben şuan krizdeyim yaa..canım aburcubur çikolata vs istiyor..tadımlık yedim ama kesmedi tabii
şişt sakın, çirkin şeyler düşün aklına yemek gelince

marilyn ben bir şey bekliyorum senden akşam oldu bakıyorum bakıyorum yok anladın mı bilmem
ben de onu düşünüyordum ama okunmamış ki 6 kişi okumuş daha

off bende simsims ya sorma içime canavar kaçtı kilo vereceğime alıyorum bu günlerde karnım aç açım ben tatlıya biri bizi durdursa mı acaba
napcazz?? en iyisi uyumak ama hala uykum yok..

şişt sakın, çirkin şeyler düşün aklına yemek gelince

ben de onu düşünüyordum ama okunmamış ki 6 kişi okumuş daha
ne gibi çirkin

ahahahaha benim hiç fan kulübüm olmadığ biliğyoğmusun

o değil de senden özendim bu ay ben de F.M.A alsam acaba, merak ettim
bir kitabını al dene bence ben sana fan club kurcam yakında olmaz böyle yanasıl nerde kursam bilemedim fan clubını da

napcazz?? en iyisi uyumak ama hala uykum yok..

ne gibi çirkin
benimde uykum yok ya kahve içtim birde
çirkin işte böyle kımıl kımıl
ay çok iğrenç aklıma çok kötü şeyler geldi

anladım o zaman:) kendinize vakit ayırmak zor olmaya başladı anladığım. ben de bi ara çok takılıyordum, özellikle instagramda, hala daha günümün yarısı orada geçiyor:/

anladım o zaman:) kendinize vakit ayırmak zor olmaya başladı anladığım. ben de bi ara çok takılıyordum, özellikle instagramda, hala daha günümün yarısı orada geçiyor:/
ben hepsini bıraktım..sadece kadınlarkulübü ve alışveriş siteleri takılıyorum bu ara

bir kitabını al dene bence ben sana fan club kurcam yakında olmaz böyle yanasıl nerde kursam bilemedim fan clubını da

ay çok iğrenç aklıma çok kötü şeyler geldi
facebook sayfam var ama kimse iplemedi 5 kişi takılıyoz öyle

huuuuuuuuuuuu çok etkili oldu…… ciddiyimmmm… bu teknigi nerden buldun??yaa en nefret ettigim şeyler o kımıl kımıllar
benim de en nefret ettiğim ordan aklıma geldi, hemen iştahım kesiliyor düşününce bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…