Kitabını Al da Gel

kızlar dün papatya kolulu hikayeleri okurken birşey beni rahatsız etti..son paragrafı benim için okur musunuz?

Eki Görüntüle 1471832
hikayeyi okudum ve tüylerim diken diken oldu.etkilendim ama gözlerim dolmadı.bu nasıl bir usluptur ya..kapattım kitabı..
bende okudum açıkcası ama kendi bakış açısından düşünmüş yazan kişi herkes aynı duygusallıkta olmak zorunda değil o nedenle çokta önemli değil yazan yazanın kendi fikri simsims açıkcası genellemesi yanlış olmuş:KK75:

bende okudum açıkcası ama kendi bakış açısından düşünmüş yazan kişi herkes aynı duygusallıkta olmak zorunda değil o nedenle çokta önemli değil yazan yazanın kendi fikri simsims açıkcası genellemesi yanlış olmuş:KK75:

Saçmalamış gerçekten
kızlar siz olsanız bu kitaba devam eder misiniz peki?zaten kitap okumaya ısınma turlarındaydım sogudum kitaptan :KK43: bunu yazar degil de çevirmen böyle yorumlamış olabilir mi acaba?

simsims .!.:
kızlar siz olsanız bu kitaba devam eder misiniz peki?zaten kitap okumaya ısınma turlarındaydım sogudum kitaptan :KK43: bunu yazar degil de çevirmen böyle yorumlamış olabilir mi acaba?
Hiç sanmıyorum en iyisi sen okuma kitabı zaten soğudun bir kere ben olsam okuyamam yani bi yazarda bu kadar genelleme yapmamalı

kızlar dün papatya kolulu hikayeleri okurken birşey beni rahatsız etti..son paragrafı benim için okur musunuz?

Eki Görüntüle 1471832
hikayeyi okudum ve tüylerim diken diken oldu.etkilendim ama gözlerim dolmadı.bu nasıl bir usluptur ya..kapattım kitabı..
ovvvvvvvvvv bu ne ya :KK57:
amatör olarak yazmakla uğraşan biri olarak söylüyorum, bu kadar rahatsız edici bir yazım şekli olamaz. yazarın okuyucuya "bak okur doğrusu budur" diye yol gösterdiği yazım teknikleri neredeyse 100 yıl önce son buldu, belki de daha öncesinde.
"eğer bu fikrime katılmıyorsanız geberin gitsin ne b.k yemeye yaşıyorsunuz zaten" demek gibi olmuş bu.
hiç sevmediğim bir şeydir, yazarın anlatımda araya girip kendi fikrini empoze etmesi, bence modern anlatıcılıkta yeri yoktur.
bir okur yazarın etkisini ne kadar az hissederse o kadar iyi.
okur karakterleri benimsemeli yazarı değil.
çok can sıkıcı bir üslup gerçekten.

ovvvvvvvvvv bu ne ya :KK57:
amatör olarak yazmakla uğraşan biri olarak söylüyorum, bu kadar rahatsız edici bir yazım şekli olamaz. yazarın okuyucuya "bak okur doğrusu budur" diye yol gösterdiği yazım teknikleri neredeyse 100 yıl önce son buldu, belki de daha öncesinde.
"eğer bu fikrime katılmıyorsanız geberin gitsin ne b.k yemeye yaşıyorsunuz zaten" demek gibi olmuş bu.
hiç sevmediğim bir şeydir, yazarın anlatımda araya girip kendi fikrini empoze etmesi, bence modern anlatıcılıkta yeri yoktur.
bir okur yazarın etkisini ne kadar az hissederse o kadar iyi.
okur karakterleri benimsemeli yazarı değil.
çok can sıkıcı bir üslup gerçekten.
tamamen katılıyorum.. hayır bir de duygusal bir tipimdir zaten.. illaaha gözlerin dolması ne demek ya.. neyse bıraktım gitti.:63:akşama yeni kitabımı paylaşırım o zaman :cool:

tamamen katılıyorum.. hayır bir de duygusal bir tipimdir zaten.. illaaha gözlerin dolması ne demek ya.. neyse bıraktım gitti.:63:akşama yeni kitabımı paylaşırım o zaman :cool:
simsims bu küçük hikayelerde böyle usluplar arada oluyor sanırım o bahsettiğin kitabı okumuştum daha doğrusu okumadım beni sarmadı okuma bence küçük hikayelerinde güzel olmayanları oluyor malesef yeni kitabını bekliyoruz boşver o kitabı:KK60:

fma.jpg

sıradaki kitaplarım arkdaşıma gidip alıp geldim:KK70: fatih murat arsal kitapları yine aslında internette yayınlandığında dört kafadarlar serisi diye yayınlanmış ama nedense yayınevi tutku serisi yapmış serinin ismini arkadakiler 1 2 öndekiler 3 4 . kitaplar 3. kitap 776 sayfa sanırım burda görünmüyor ama baya kalın neyse ben zaten hepsini 1 yada 2 günde okurum 1 haftalık kitaplarım nerdeyse hazır :KK70:hepsi hakkında tanıtım yazısı yazsam mı bilemedim çok uzayacak şimdi:KK53: tarzı adult romance yine ayrıca kitaplara +18 yazmalılar bence aklınızda olsun gerçi adult ama bilmeyen olabilir bu arada dört kafadar arkadaşlar ilk kitap tamer ikincisi doğan üçüncüsü tahir dördüncüsü akın ı anlatıyor asıl karakterler erkek tabi ister istemez yazar erkek olunca ama anladığım kadarıyla yazarımızın kitaplarındaki tüm erkek karakterler nerdeyse aynı oldukça uzun atletik iri kesinlikle esmer göz renkleri değişsede onun dışındaki fiziksel özellikler aynı karakterlerde aynı nerdeyse ama kadınlar değişken hem karakter hem fiziksel özellikler olarak benden bu kadar ilk kitap nerdeyse bitti bu arada sabah almıştım kitapları da:KK70:

kitap okuma alışkanlığını yeni yeni mi kazanmaya çalışıyorsun? Eğer öyleyse öneri de bulunabilirim. papatya kokulu hikayeler hiç okumadım, çok da tarzım değil ama daha farklı kitaplar okuyarak ısınabilirsin. Romantik kitaplardan mı hoşlanıyorsun?

kitap okuma alışkanlığını yeni yeni mi kazanmaya çalışıyorsun? Eğer öyleyse öneri de bulunabilirim. papatya kokulu hikayeler hiç okumadım, çok da tarzım değil ama daha farklı kitaplar okuyarak ısınabilirsin. Romantik kitaplardan mı hoşlanıyorsun?
yok canım yeni başlamıyorum.. 1 senedir okuyamıyorum..o bir sene ne oldu dersen çok şey oldu..en çok vaktimi de internet alıyor tabi.. papatya kokulu hikayeler bana hediye geldi eylül gibi.. o zamandır okumak istiyorum istiyorum olmuyordu..hem çok kısa hem hoş hikayeler var gibi gibiydi :KK66:

şekerler maalesef tablette olan bir sorundan dolayı Cuma Kitabı, Cumartesiye kaldı. yarın bir kitap tanıtacağım.
özel bir tür isteği olan istek yapmaktan çekinmesin.

korkanlar var :KK70:
isterseniz Adult bir seri tanıtabilirim.
macera tanıtabilirim
fantastik tanıtabilirim.
yok polisye gerilim derseniz de Edgar Allan Poe'nun Morgue Sokağı Cİnayetlerini tanıtırım
ay tamam polisiyeyi sonra tanıt insanlar alışsın edgar allan poe ya önce korkmasınlar:KK70::KK70:
fantastik tanıt bakalım bu hafat o zaman güzel olur:KK19:

X