Kitabını Al da Gel

2011 de okuşmuştum ablamın tavsiyesi üzerine kitap fuarından almıştım ve gerçekten çok beğendim bi kaç güne bitti bir genç kızın günlüğü onun aşkları,duyguları,hayata bakışı,ve hayatın ondan aldığı bir gençlik üzücü bir hayat hikayesi var insanı en çok etkileyen de ölmeden bir kaç gün önce bile günlük yazmış olması
Mekanın cennet olsun mavi saçlı kız

a101de gördüm ama biytmiş kitaplar burdada sadece iskender pala şah sultan vardı bende onu okumuştum muhtemelen ordada bitmiştir

çok güzel bir kitap bende okurken çok etkilenmiş çokta ağlamıştım gerçekten gerçek olmasa keşke dediğim bir kitaptı

Evet olabilir

Keşke

aman dikkat et canım..kendine iyi bakarsan hastalıktan yırtarsın..yoksa çok süründürüyor bu meret
sağol canım spora da gitmedim bugün. evdeyim hiçbir şeye ellemedim. paso dinleniyorum. biraz hafifledi.

ay karabiber benim midemi bulandırıyo :) benim bir karışımım var bitki çaylarından hazırladığım onu içiyorum böyle olduğumda şimdi hafifledi biraz ağrısı

ben de okumuştum bu kitabı..beni de çok etkilemişti..

kızlar merhaba.. bugünlük işler güçler bitti geldik kitap okumaya… dedigim saatten biraz ilerdeyim ama henüz uykum yokken başlıyorum az sonra okumaya hepinize iyi geceler

herkese iyi geceler ve iyi okumalar.
uykuya dalmadan önce güzel ve sürükleyici bir kitaptan birkaç bölüm güzel gider.
yarın görüşürüz

kızlar dün papatya kolulu hikayeleri okurken birşey beni rahatsız etti..son paragrafı benim için okur musunuz?

hikayeyi okudum ve tüylerim diken diken oldu.etkilendim ama gözlerim dolmadı.bu nasıl bir usluptur ya..kapattım kitabı..

Saçmalamış evet, boşver her şey doğru olacak değil, her yazarın kendi fikri.. Doğru olacak diye bir şey yokki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…