Kitabını Al da Gel

hadi gene dayanamadım paylaştım bölümü
tumblr var onu beğenmediysen :) cık olmadı böyle sen aç bana bi fanclub
yok beğenmedim ya burda açsak bir derdim vara yazalım biz bu konuyu bak nasıl dikkat çekeriz ben açayım marilyn in hikayeyi kimse okumuyor neden diye

makyajını çıkarmak istemeyen kaç kişiyiz?? acayip üşeniyorum şuan
yapsam çıkarmak istemezdim yapmaya üşendiğim gibi çıkarmayada üşeniyorum ben

neeeeeeoooo baya iyi.. benim listemde 300 kişi var.son profil resmimin begenisi 50 küsür
ya ben facebookla karıştırdım..instagramda 250 takip 125 takip eden yaklaşık 10-20 arası begeni..işin ilginci arkadaşım begenmiyorda instagramda tanıtıgım kişiler begeniyor.. tanıyan degil de tanımayan begeniyor..

benim de öyle, sağ olsun hatrı sayılır bir beğenen arkadaş kitlem var toplasan 10 kişi geriye kalanlar etiketlerden görenler:)

yok be okunma sayısı o kadar fena değil. cuma akşamı millet sokakta, barda sazda kim oturup okusun. yarından sonra başlar artmaya
o wattpad nedir ya ben indirdim ama inan hiç birşey anlamadım, amatör yazarlar mı yazıyor? üyeliğim var ama öylece duruyor. senin de mi yazdığın bir roman var orda?

o wattpad nedir ya ben indirdim ama inan hiç birşey anlamadım, amatör yazarlar mı yazıyor? üyeliğim var ama öylece duruyor. senin de mi yazdığın bir roman var orda?
evet ben de yazıyorum. ben pcden kullanıyorum, telefonda tablette nasıldır bilmiyorum ama evet amatör yazarların yazdığı bir platform.
çok iyi hikayeler de var, onedirection fanlarının çılgın hikayeleri de ama yazmak da okumak da eğlenceli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…