Kıskandım,haksız mıyım ?

10 yıldır onca sefer eğlenceye gidilmiş, bi çok insanla aynı ortamda eğlenilmiş ama 10 yıl sonra ilk kez böyle bi durumla karşılaşılmış... Bence hislerinizde yanılıyo olamazsınız etkilenmiş olabilir kızdan eşiniz yada ilgisini çekmiştir.Kıskanmanız bu durumda bence kesinlikle normal. Ancak uzatıp karşı tarafın bunu kıskançlık krizi olarak algılamasına izin vermeyin. O zaman daha da bi tuhaflaşıyo erkekler

İşte tam olarak anlatmak istediğim bu, peki şimdi nasıl davranmalıyım ? Kalbim çok kırık , eşim de bana küs, gidip konuşsam bile benimle konuşmayabilir. Zaten şimdi konuşmam, bugün 2 saatlik uykuyla işe gitti , bu yorgunluğun üstüne ne söylesem kavga çıkar,birşey olmamış gibi davranmayı da gururuma yediremiyorum :KK19:

Nacizane bende abarttığınızı düşündüüm okuyunca,ama bana daha da garip gelen o gece orda olan herkese sormuşsunuz anladığım kadarıyla, masanızdaki bayana anlatmışsınız sonra giden kızı arayıp sen ne düşündün demişsiniz,ben bunu çok garipsedim dallandırıp budaklandırmaya gerek varmıydı?

Yok yoo, yanlış anladınız, masada ki çift en yakın arkadaşlarımız , yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Ona söyledim ve diğer yemeğe beraber gittiğimiz en yakın arkadaşıma anlattım ki sırdaşımdır o benim ( o kıskandığım kız onun arkadaşı zaten) Çünkü onlar bizi çok iyi tanıyorlar ve aynı ortamdaydık, fikirlerini sordum ben mi abartıyorum diye

Kiskanmakta haklisin ama gereksiz yere büyütmüssün,Herkese anlatmanda cabasi Karsilikli oturulmus yani yan yana bile degiller ve sende goruyorsun esini yani yanlis bir hareketini gordun mu ? Belkide rahat edin diye yapismadi sana gercekten yani ben olsam arkadasimin esi yaninda olsa surekli rahat edemem ve bu durum icin isi iptal etmen kazancindan olman ayri bi sacmalik..

bana da garip geldi. yani ne gerek var o kadar saat kızın dibinde durmaya. hem de karısının olduğu masada:KK19:
bilmiyorum ama inşallah yanılıyorsundur:KK34:

Son düzenleme:
Kiskanmakta haklisin ama gereksiz yere büyütmüssün,Herkese anlatmanda cabasi Karsilikli oturulmus yani yan yana bile degiller ve sende goruyorsun esini yani yanlis bir hareketini gordun mu ? Belkide rahat edin diye yapismadi sana gercekten yani ben olsam arkadasimin esi yaninda olsa surekli rahat edemem ve bu durum icin isi iptal etmen kazancindan olman ayri bi sacmalik..

Eşimin yanlış bir hareketini görmedim, tek yanlış onca saat yanıma gelmemesiydi. Rahat edelim diye gelmediğini söylüyor ama biz genelde hep aynı arkadaşlarla çıkıyoruz ve o yanlız gelen en yakın arkadaşım alışık bu duruma. Onun eşi pek hoşlanmaz gece hayatından , bu yüzden arkaşım hep bizimle gelir , yada ikimiz çıkarız. Evet haklısın , işi iptal etmem hiç profesyonelce değil, hissi davranıyorum ve saçmalıyorum ama elimde değil, ne yapayım :KK14:

Eşimin yanlış bir hareketini görmedim, tek yanlış onca saat yanıma gelmemesiydi. Rahat edelim diye gelmediğini söylüyor ama biz genelde hep aynı arkadaşlarla çıkıyoruz ve o yanlız gelen en yakın arkadaşım alışık bu duruma. Onun eşi pek hoşlanmaz gece hayatından , bu yüzden arkaşım hep bizimle gelir , yada ikimiz çıkarız. Evet haklısın , işi iptal etmem hiç profesyonelce değil, hissi davranıyorum ve saçmalıyorum ama elimde değil, ne yapayım :KK14:

Hi o zaman baska peki esine dedin mi normaldede ayni arkadasla takiliyoruz rahatsiz olmadigini biliyorsun diye ?
Yerinde olsam isi iptal etmem bence ya bi kiskanclik yuzunden niye kazancimdan olayim ki :nazar:

Bende kiskanirdim :KK31:

Neden o kadar saat esinizin orda durmasina musaade ettiniz ki ben bir bahaneyle yanima cekerdim coktaann

Eşinizi en iyi siz tanırsınız ama,
10 yıllık evlilikte ilk defa sizi bir şey rahatsız ettiyse ,
hisleriniz doğrudur..
Yanılmamışsınızdır...
Bu durumda kıskanmakta da haklısınız.

Şu an küssünüz. Peki eşinizle bu durumu konuştuğunuzda size nasıl bir tepki verdi?
Konuşma anında bile yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz.
Gönlünüzü alana kadar bekleyin bence. İlk adımı siz atmayın.

kızın karşısından yanınıza çağırmakta ısrar etseydiniz keşke ben olsam ben de gıcık olurdum:100: ne münasebet canım gelsin otursun yanımda :KK20:

Ben olsam ben de kıskanırdım ve gider kucağına otururdum :KK1:
Şaka bir yana keşke siz gitseydiniz yanına, ayrı gayrı olmaz ki öyle.

1. Durum normalinize göre farklıysa
2. Ve bu farklılığı diğer insanlarda farkettiyse bence vardır bu işte bişey.
Bazı şeyler neyski sadece kadınlık hislerimizde kalıyor. Kadın hissediyor bence. Ama üzerinde duracak bişey olduğunu düşünmüyorum bir anlık bir durum gibi geldi bana.

bence o kızı atmasaydın ortaya eşine anlatırken de, sen 'karşımda niye sen oturmuyosun da bi başkası oturtuyosun' diye söyleseydin, bırak o kıskansaydı , ama kesinlikle haklısın bende kıskanır ve olay çıkatırdım

Şimdi konuştuk eşimle, diyor ki siz tüm bayanlar masanın diğer tarafında , biz de tüm erkekler karşı tarafdaydık diyor, hiç düşünmedim bile oraya mı geçsem buraya mı geçsem diye. Madem sen rahatsız oldun neden gelmedin dedi. Bu kıskançlık değil, tuhaf birşey , evli barklı kadın ve benim için nasıl böyle bir yakıştırma yaparsın,beni hiç mi tanımadın? Bu kadar şerefsiz bir adam mıyım ben, hem de karımın olduğu bir masada , nasıl düşünürsün , beni nasıl kırdın bilemezsin . Ben bu kadar senin gözünün içine bakarken, senin hoşuna gidecek organizasyonlar yaparken , sen neler saçmalıyorsun " dedi .

Bir de unuttuğum birşeyi hatırlattı. Müzik ilk başladığında, dönen ışık sistemini çalıştırdılar, gözüme gözüme geldi ve çok rahatsız oldum, dışarı çıktım , eşim arkamdan geldi, dedim böyle böyle, " kızla yer değiştir " dedi çünkü o tarafa gelmiyordu ışık, " milleti niye rahatsız edeyim canım " dedim, " o zaman benim yerime geç" dedi, buarada içeri geçtik , yoo boşver alışırım dedim, eşimde görevliyle konuştu ve ışıkların yönünü değiştirdiler. Yani ben sana yanıma gel dedim sen istemedin diyor ve beni suçlu çıkarıyor. Çok ciddi ve doğru söylüyor , kırılmış gibi görünüyor ama kim kabul eder ki " evet güzel kızdı, ben de beğenilmek kendimi göstermek istedim, yanına gelmek aklıma gelmedi " diye :KK43:

Şimdi konuştuk eşimle, diyor ki siz tüm bayanlar masanın diğer tarafında , biz de tüm erkekler karşı tarafdaydık diyor, hiç düşünmedim bile oraya mı geçsem buraya mı geçsem diye. Madem sen rahatsız oldun neden gelmedin dedi. Bu kıskançlık değil, tuhaf birşey , evli barklı kadın ve benim için nasıl böyle bir yakıştırma yaparsın,beni hiç mi tanımadın? Bu kadar şerefsiz bir adam mıyım ben, hem de karımın olduğu bir masada , nasıl düşünürsün , beni nasıl kırdın bilemezsin . Ben bu kadar senin gözünün içine bakarken, senin hoşuna gidecek organizasyonlar yaparken , sen neler saçmalıyorsun " dedi .

Bir de unuttuğum birşeyi hatırlattı. Müzik ilk başladığında, dönen ışık sistemini çalıştırdılar, gözüme gözüme geldi ve çok rahatsız oldum, dışarı çıktım , eşim arkamdan geldi, dedim böyle böyle, " kızla yer değiştir " dedi çünkü o tarafa gelmiyordu ışık, " milleti niye rahatsız edeyim canım " dedim, " o zaman benim yerime geç" dedi, buarada içeri geçtik , yoo boşver alışırım dedim, eşimde görevliyle konuştu ve ışıkların yönünü değiştirdiler. Yani ben sana yanıma gel dedim sen istemedin diyor ve beni suçlu çıkarıyor. Çok ciddi ve doğru söylüyor , kırılmış gibi görünüyor ama kim kabul eder ki " evet güzel kızdı, ben de beğenilmek kendimi göstermek istedim, yanına gelmek aklıma gelmedi " diye :KK43:
adam gayet mantıklı bir açıklama yapmış. hiç uzatıp ağzınızın tadını bozmayın:KK34:

hımm, mantıklıca açıklamış, üzerinde dumayın daha biraz zaman verin eşinize seni anlayacak, bu konu kapanacaktır...

Kusura bakmayin ama bence esinize haksizlik yapiyorsunuz,size gel demis siz istememissiniz,ben esinizin icinde kötü bir niyet oldugunu düsünmüyorum..Siz de düsünmeyin..Bence esinizden özür dileyip isi tatliya baglamalisiniz..

Bu konuşmalar karşısında önceki msjımı geri alıyorum. :KK24: Haksızsın

Eşine inan chip :)

Boş yere kendi kendini de doldurma :)

Son düzenleme:
eşine büyük haksızlık yapıyorsun farkında mısın? ve eşinin yerinde olsam ben de çok kırılırdım sana.

X