KISKANÇLIK

Yarım saat bunu böyle yazana kadar adama bitti deseydin, yarım saattir mutlu biriydin. Karınca duası gibi bissürü bişeyler yazmışsın, nagada da uzun.

Siz bu adamı aldattınız mı da boynuzlanmayı bile şey yaptım diye laf ediyor. Hikayeniz gerçekten anlaşılmıyor bence süreci daha özet anlatırsanız burda kocaman yazıda sadece arkadaşlarınızla otururken sizi gelip bastığını be kardeşinizinle görüşmenizi abartı bulduğu yazıyor. Haliyle ilişki sürecinizle ilgili ayrıntı olmadığı için anlamıyoruz yorum yapamıyoruz. Herkese narsist damgasını da yapıştırmak doğru değil ya kafamıza göre narsist diyemeyiz yani. Siz bi anlatın evli misiniz ne kadar oldu sevgiliyken nasıldı bu sorunlar nasıl başladı ona göre yorum yaparlar yoksa böyle tiye alınırsınız

yazdığınız gibi iletişim kuruyorsanız kendinizi bu şekilde ifade etmeye çalışıyorsanız anlaşamamanız normal.
bi karısını basmaya gelmiş okıdum aralarda. boşanın neden kendinize bunu yapıyorsunuz?

Arada bir yerde boynuzlanmayı affetmek gibi bir şeyler gördüm ben de. Adamın güveni sarsıldıysa gerçekten böyle bir mevzuyla, davranışları normal diyeceğim de boşansaymış gerçi. Böyle işkence gibi evlilik sürdürülmez iki taraf için de.

Böyle adamlar asla değişmez ve düzelmez. Ya bu durumu kabullenip onun istediği gibi yaşayacaksınız ya da uzatmadan bitireceksiniz. Üçüncü bir seçenek yok. Umarım bitirip yolunuzda yürüyecek cesaretiniz olur.

İçinizi döktünüz rahatladınız sonuç?????
Siz namusunuza dil uzatilinca minnoş minnoş oturanlardansınız.Ne o adam sizin gibi birini bulur ne de siz. Seviyorsunuz böyle parça pinçik kokuşmuş ilişkiyi, yanlış anlamayın birbirinizi sevmiyorsunuz......
Toksit toksit yaşar gidersiniz,adamı fazla eş dost ortamına sokup milleti yok yere germeyin.

berbat bir ilişki bu.
adam size seni basmaya geldim diyor, kardeşinle görüşme diyor, kardeşine ablan beni boynuzladı vs. çirkin cümleler kuruyor.
ee biz ne yapalım şimdi? buradan size nasıl özsaygı kazandırabiliriz?
derdinizi elli satır yazmışsınız gerçekten okumak imkansıza yakındı.evet bunun kitap okumakla da alakası var bu arada.
şu adamı adam etmeye çalıştığınız bu süreçte kendi kişisel gelişiminize harcasanız hem derdinizi net anlatabilirdiniz hem de bu adam müsveddesi şu an hayatınızda olmazdı.
sizin bu ilişkiden sıyrılmak için bir şey yapacağınıza hiç inancım yok, keşke yapsanız.
bana bunun onda birini yapmaya kalkana bi s... git derim, ne zannediyor bu insan kendini? sizi insan yerine koymuyor, saygı duymuyor farkında mısınız?

Youmlarınızı da anladım kadarıyla konuyu okumadım ama eşinizin gerçekten psikolojisi bozuk ama narsist mi orası tartışılır bence eşiniz tam kadın düşmanı değişik bir insan ben olsam yollarımı ayırmıştım

Kaç defa mahkemeye verdim diyorum ya öncesi de var dişimi göstermediğimi nerden biliyorsunuz doğru söylüyorsunuz o benim gibi birini bulamaz bende onun gibisine denk gelmeyim zaten

Cinsellik konusu ile ilgili başka bir başlık açcam

Kaç defa mahkemeye verdim diyorum ya öncesi de var dişimi göstermediğimi nerden biliyorsunuz doğru söylüyorsunuz o benim gibi birini bulamaz bende onun gibisine denk gelmeyim zaten
Kardeşinize boynuzluyum diyor siz hâlâ bulunduğunuz ortama çağırıyor,mutlu eş rolü kesiyorsunuz sahi kimi kandırıyorsunuz????

Farkındayım. Ben onun psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüp o adım atmayınca durumu tolere edebilmek adına ben terapiye gittim 8 ay ilaç kullandım ama sadece bozulan psikolojimi düzeltmeye çalışmışım gibi geliyor yani ilk başta başlama sebebim o iyi değil öyle davranınca bende kötü davranıyorum iyice üstüne gidiyorum gibi tamamen sağlıklı davranabilmek adına attım bu adımı. şu an ilaç kullanmadan yalnız kalabiliyorum. Normalde asla yapamıyordum bunu bana kendini başta farklı gösterip sonra sürekli beni yargılayan biri geldi karşıma

Kardeşinize boynuzluyum diyor siz hâlâ bulunduğunuz ortama çağırıyor,mutlu eş rolü kesiyorsunuz sahi kimi kandırıyorsunuz????
Hayır ben başta çağırdım gelmedi, kardeşim de sen kim oluyorsunda görüşmemizi istemiyorsun diye mesaj attı biz gittik. Biz gittikten sonra kardeşime onu yazıyor üstüne geliyor

Ben artık kendimi ifade etmiyorum ona karşı

Evliyiz, evlenmeden önceki konuların hiç bir zaman açılmaması gerekmez miydi sonuçta kimse kimseyi zorla oturtmadı o nikah masasına. Aldatma falan hiç bir zaman olmadı bazı ayrılıklarımız oldu ve o kendi istemedi beni bende gittim hayatıma baktım aynı anda iki kişiyi idare etmek gibi bir durumum hiç bir zaman olmadı fakat onun beni istemediği zaman dilimleri karşısında ilk güvensizliği ben yaşadım güvenmek istedim bi yola çıktım fakat evlendikten sonra da beni ötekileştirmeye devam etti

Bu kadar şey varken inatla devam etmek niye?????

Çok çok az okuyabildim,onda da eşin seni sürekli aldatmakla suçluyor ,baskın yapiyor,ailene ablan boynuzladi diyor ve sen TUVALETE BENİMLE GELMEDİ diye dertleniyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…