Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

ne zaman oldu bu olay?

ciddi olarak soruyorum. çok yakın bir arkadaşım aynı şeyleri yaşadı yakın bir zamanda. çok samimim bir erkek arkadaşının evine gitti, eşiyle ilk kez tanıştı. eşi de 23 yaşındaydı. ve kıskançlığından çok kaba davrandı dedi. yaptığını söylediğin şeyler de birebir örtüşüyor. sanırım ondan bahsediyorsun. hatta eminim nerdeyse. özel mesaj da atabilirsin.

Aha olay şimdi daha da merak uyandırıcı hale geldi :KK53:

Senin gibi bi ban şampiyonu bana burda had mi bildiriyormuş? Hadsiz. Senin kim olduğunu bu siteyi 1 hafta takip eden herkes bilir. Senin ileti geçmişini kurcalasam en az 20 tane hakaret çıkarırım da, uğraşmaya değmez..

Sen, görümcene bile kocana, müsadenle doğum günü kutlattıracak bir kadın olduğun, kocan da buna müsade eden bi omurgasız olduğu için mi bu kadar zoruna gitti?

Git başka kapıya, uğraşamam ben senin gibilerle.

Zoruna mi gitti milletin kocasi sizinkiler gibi höthöt değil diye :)))))) en azindan kocam kufur edip dayak atacak kadar omurgasız degil.Boylesi daha iyi .. sefam olsunnn :KK70:
Omurgasiz olanda sensin en alasi

cidden bu kadar kotu olmayi becerdiniz yani? :KK57:
evlenince adamlarin tapusunu mu aldiginizi saniyorsunuz ki anlamiyorum ben:KK12:

ne zaman oldu bu olay?

ciddi olarak soruyorum. çok yakın bir arkadaşım aynı şeyleri yaşadı yakın bir zamanda. çok samimim bir erkek arkadaşının evine gitti, eşiyle ilk kez tanıştı. eşi de 23 yaşındaydı. ve kıskançlığından çok kaba davrandı dedi. yaptığını söylediğin şeyler de birebir örtüşüyor. sanırım ondan bahsediyorsun. hatta eminim nerdeyse. özel mesaj da atabilirsin.

Ben de merak ettim olayı şimdi :) Genel olarak o arkadaşın karakterini de merak ettim saygıyla o_O

I) Forum Dili "Türkçe" dir. Yabancı dil başlıkları hariç konu ve cevaplar Türkçe olmalıdır. Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

3. Şahıstan kasıt kayınvalide, eş, görümce, elti, komşu vb.

Annenize katılıyorum, kusura bakmayın.
Insanların gerçekten dostları olur, dostun cinsiyeti olmaz, olsaydı dost demez sevgili olurdu millet.
Dostuyla arasındaki bağı, sizle arasındakilerle eş değer görecek kadar çocuksunuz.
Eşiniz değer verdiği bir dostunu evinde ağırlamak istemiş, bir kovmadığınız kalmış, şimdi de gözünde nasıl değerli olurum diyorsunuz.
O arkadaştan özür dilemekle başlayın işe, çünkü özrü sonuna kadar hak ediyor.

Son düzenleme:
ne zaman oldu bu olay?

Cekirdegim hazir:KK69:

ne zaman oldu bu olay?

O arkadaşını buraya cagirsana :KK69: bi de onun agzindan dinleyelim

Bnce hiçte kötü bişey yapmamışssnız insanın kocasını kıskanması gayet normal ayrıcada kocan sewıo arkadaşını diye sizde sewmek zorunda değlsinz saygı duyarsn olur bter ben anlattklarından çokta saygıszlık yaptğını düşünmüyorm bnce eşinde anlamalı seni illa da görüşş dememeli sonuçta karısısın arkadştan çok daha önemli bi yerde olmalısn...: :))

Ee yuh artik daha nasil yapacak saygisizlik ,dövmesimi lazimdi ne tuhaf insanlarsiniz ya

ne zaman oldu bu olay?

gecen hafta cuma kiz mesaj atmis, olay sali gunu gerceklesmis yani 3 gun once :KK56:
takipteyiz :KK53:

X