Kıskanç sevgili

Huzurlu--

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2012
26
3
merhaba kızlar! Gerçekten aşırı derece de kararsız kaldım ve bura da sizlere sormaya fikirlerinizi almaya geldim. Benim 8 yıllık bir sevgilim var şu anda okulum dolayısı ile ailelerin haberi yok bende aileye söylemeden emin olmak istiyorum tabi benim erkek arkadaşım sürekli yanımda son 1 senedir eskiden farklı şehirlerdeydik Bi sürelik. Yani son 1 yıldır sürekli görüşüyorum neredeyse her gün sorun şu ki bana aşırı baskı yapıyor kıskanıyor erkek sinek bile selam vermesin istiyor soru sormasın diyor aşırı kıskanç bende kıskancım bende istemem Bi kız ona selam versin konuşsun filan belki de güven problemi var ama bu kıskançlık hiç bitmiyor bunun yanında kıyafetlerim de öyle karışır dar der açık der ben çok zorluk çekiyorum fakat ayrılmak da zor ayrılmak istemiyorum ama işler artık daha ciddi oluyor Zaman geçiyor sizce ne yapmalıyım

gecen senede acmışsın benzer bir konu ozaman 5 yıllıkmış sanırım :KK53:
çözümü burdan nasıl verelim biz sana anlamadım ben pek.

he bende aynı şekilde kıskanç biriyim isterim yani etrafında hep erkekler olsun diye
ama olmuyo insan alışıyo mecburen :KK28:

Çanim geçen sene 6 yıla giriyorduk şimdi 7 dolacak yani 8 diyorum artık bizde sorun yaşıyoruz hangisine gidiyoruz diye:KK64:
Valla arkadaşlar selam veriyor benim arkadaş basıyor kıyameti:KK11:

Cehenneme hosgeldin diyebilirim.

Sahip cikmaktan bahsetmiyorum, boyle kiskanclik yapmak kadar ilkel birsey yok bence.

öyle şey mi olur

iş arkadaşınla da selamlaşma der

ya da aynı yere giden birinin arabasına binme vs vs

ikiniz de oturun konuşun

kıskanmak için sebep olmadığını

sonuçta eğer selam veren adamlar aklını çelecekse zaten çeler böyle mantık olmaz

Benim de erkek arkadaşım var. Tamam kıskanır, eder. Ben de aynı şekilde kıskanırım filan ama bu kadarı fazla.
Kendime bu kadar karışılmasını istemem, evlensem bile. Hiç mi okuldan ya da iş yerinden arkadaşın olmayacak?
Bu kadarı gereksiz ve bence özgüven eksikliği... Bu kadar sana karışmasına izin verme.

Niye dert ediyorsun ki sende Onun gibi kıskançmıssın birbirinizi kısıtlıyorsunuz karşılıklı yani.

Ya benim esimde evlenmeden once ccook kiskancti okey ama erkekler selam verse nolcak .s bizimkinin kiskancliklari erkek kankalarim vardi onlari istemiyodu :))

Evlendik smdi gorsen heec takmiyo :))

Herşey dozunda güzel bende aşırı kıskanç biriyim ama hiçbi faydasını görmedim o rahat ben niye kendimi yıpratıyorumki diyerek vazgeçtim ama belli olmaz :)

Offf kızlar valla bilmiyorum şimdi ben bana karışma desem bana diyecek senin de başına gelirse anlarsın der Nasıl yapayım o_O

Ya bende kıskancım öyle sevmem kızlar selam versin diyorum ya güven problemi var belki de:KK43:

merhaba kızlar! Gerçekten aşırı derece de kararsız kaldım ve bura da sizlere sormaya fikirlerinizi almaya geldim. Benim 8 yıllık bir sevgilim var şu anda okulum dolayısı ile ailelerin haberi yok bende aileye söylemeden emin olmak istiyorum tabi benim erkek arkadaşım sürekli yanımda son 1 senedir eskiden farklı şehirlerdeydik Bi sürelik. Yani son 1 yıldır sürekli görüşüyorum neredeyse her gün sorun şu ki bana aşırı baskı yapıyor kıskanıyor erkek sinek bile selam vermesin istiyor soru sormasın diyor aşırı kıskanç bende kıskancım bende istemem Bi kız ona selam versin konuşsun filan belki de güven problemi var ama bu kıskançlık hiç bitmiyor bunun yanında kıyafetlerim de öyle karışır dar der açık der ben çok zorluk çekiyorum fakat ayrılmak da zor ayrılmak istemiyorum ama işler artık daha ciddi oluyor Zaman geçiyor sizce ne yapmalıyım
Benim esim de öyleydi evlendikten sonra kıskanclik faln kalmadı ama rolleri degistik ben cok kiskancim bu sefer :)

Benim esimde kiskanc. Önceden cok daha fazla kiskancti benzi ariyordu. Hergün konustum onunla. Ayriliyordum bile. Ama konusa konusa hallettim. Bu cok nadir. Normalde asiri kiskanc birini zor ikna edersiniz. Hala kiskanc ama kendini tutuyor. Anliyor beni. Yani yajlasik bir yildir kendi kendini toparladi. Kiskancda olsa dikkat ediyor. Düzelmwseydi bizim iliski yürümezdi cünkü ben kiskanc degilim

bende gerçekten aynı şeyi yapıyodum çalışanların kaç tanesi erkek kaçı kız onlarla samimiyet kurmayacaksın gerekmedikçe konuşma dedim. yok benden büyükler filan dedi dedim ne farkeder kk'da neler okudugumu bilmiyo tabi :cool:
bu hafta onu baya bi bogdum sanırım :KK53:
baktım gerçekten masum bu cocuk bıraktım sormayı sorgulamayı ben gerekenleri söyledim diye rahatım artık bişey olursa farkedersem ozaman sıkıntı cıkartcam...

sana ne desek olmaz ki şuanda.
baya geçmişi olan bi ilişki ilk zamanlar olsa böyle karışmasına izin verme alıştırma derdik ama bi 6 yıl net olarak geçmiş :KK48:

Niye selam vermeyecekmişsin?

Her selam verene verecek tip mi var bende de kalsın kıskanç sevgili :KK55:

X