KISKANÇ GÖRÜMCELER

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görümceleri linçletmek :KK70:
Senin benim görümcelerimi linçlemene gerçekten ihtiyacım yok.Benim bana fikir verilip yol gösterilmesine ihtiyacım var.Ben görümcelerimle böyle olmak istemedim,onlar maalesef böyleler.Kim ister kötü olmayı,çok linçlemek istiyorsan bir kaç konu okudum derdi görümcesini eltisini linçletmek olan var oraya gidebilirsin.Komik bir şey yok bu durumda.

Senin benim görümcelerimi linçlemene gerçekten ihtiyacım yok.Benim bana fikir verilip yol gösterilmesine ihtiyacım var.Ben görümcelerimle böyle olmak istemedim,onlar maalesef böyleler.Kim ister kötü olmayı,çok linçlemek istiyorsan bir kaç konu okudum derdi görümcesini eltisini linçletmek olan var oraya gidebilirsin.Komik bir şey yok bu durumda.
2 kez aynı konuyu açtığın için bu düşünceye vardım

aynı konu işte sen değil misin
Evet de geçen gün dediğiniz dündü,üstelik sürekli yazmıyorum burası ne biçim yermiş insan derdini unutup buradakilerin laflarıyla uğraşıyor vallahi bu ne.Yazdığımdan beridir bir dünya linç yedim.ARKADAŞLAR SAKİN OLUN BENİM DERDİM GÖRÜMCE LİNÇLETMEK DEĞİL,BENİM DERDİM NEDEN BÖYLE DAVRANDIKLARI.BANA YOL GÖSTERİLMESİ,SİZİN AZARLAMA VE ALAYLARINIZA KARNIM TOK TEŞEKKÜRLER.MÜMKÜNSE RAHATSIZ OLANLAR SAYFADA OYALANIP YORUM YAPMASIN.

3 tane de elti mi var maşallah eltilerden yakınmıyorsanız iyi 😀
Eltimin bir tanesi şehir dışında oturuyor bir tanesiyle aynı şehirde mesafeli bir şekilde görüşüyoruz çok samimi değiliz diğer abisi evli değil bekâr.Yani 2 elti 2 görümce var.Görümceler hepsine bedel.

Evet de geçen gün dediğiniz dündü,üstelik sürekli yazmıyorum burası ne biçim yermiş insan derdini unutup buradakilerin laflarıyla uğraşıyor vallahi bu ne.Yazdığımdan beridir bir dünya linç yedim.ARKADAŞLAR SAKİN OLUN BENİM DERDİM GÖRÜMCE LİNÇLETMEK DEĞİL,BENİM DERDİM NEDEN BÖYLE DAVRANDIKLARI.BANA YOL GÖSTERİLMESİ,SİZİN AZARLAMA VE ALAYLARINIZA KARNIM TOK TEŞEKKÜRLER.MÜMKÜNSE RAHATSIZ OLANLAR SAYFADA OYALANIP YORUM YAPMASIN.
Rahatsız oluyorsan görüşme,onlar sorunlu anladıkta eşinde dengeyi kuramıyor bence mesafe koyun araya

2 kez aynı konuyu açtığın için bu düşünceye vardım
Olabilir kaç kere açacağıma dair sizlerden izin mi almam gerekiyor? Böyle bir kural olduğunu bilmiyordum.İstersem 10 kere açarım kimi ne ilgilendirir? Belli ki sizinde o kadar çok boş vaktiniz var ki burda oturup insanların derdiyle alay ediyorsunuz yardımcı olacağınıza.Buranın böyle bir yer olduğunu bilsem asla üye olmazdım.Çoğu kişi ukala ukala davranıyor da ayıp bence.

Rahatsız oluyorsan görüşme,onlar sorunlu anladıkta eşinde dengeyi kuramıyor bence mesafe koyun araya
Hehh işte böyle yorum yapsanız yeter bana,inanın böyle fikirler duymak daha iyi geliyor bize hiç olmazsa kendi kafamızdan kendi gözümüzden değil başkasının kafasından yorum duyunca ve görünce insan doğru karar verip vermediğini anlıyor.Aklın yolu bir teşekkür ederim.

Dün o kadaaaaar yazdık sana hiçbir şey değişmemiş pes. Sen bunları düşüne düşüne ömrünü bitirirsin adamda bi süre sonra sana hak vermeyi bırakır ortada kalırsın
Vasfiye teyze bi de sen üstüme gelme dur😂😂 dün çok karmakarışık oldu,tam net ifade edemedim kendimi ekstra özet geçtim.Ay yazmasaydım keşke iyi insanlar olduğu kadar,dalga geçen alay eden de var.Gerçekten Allah kimseye böyle dertler vermesin.

Biri daha yazmış ya . Aynısını konu sahibi amacınız ne ?
Ya sizi kiralıyorlar mı? İlla şuna şuna yorum yapın diye.Derdiniz bu mu cidden? Benim konuyu 2 kere yazmam mı.Arkadaşlar sakin olun bu kadar gergin olmayın ya,relax yazdıysam ben yazdım size ne? Yorum yapmayın okumayın mesela nasıl fikir😂 2 kere okumamış olursunuz.Belli ki sizde yorum yapmaya,laf yetiştirmeye meraklısınız.Rahat olun biraz salın ya.

Olabilir kaç kere açacağıma dair sizlerden izin mi almam gerekiyor? Böyle bir kural olduğunu bilmiyordum.İstersem 10 kere açarım kimi ne ilgilendirir? Belli ki sizinde o kadar çok boş vaktiniz var ki burda oturup insanların derdiyle alay ediyorsunuz yardımcı olacağınıza.Buranın böyle bir yer olduğunu bilsem asla üye olmazdım.Çoğu kişi ukala ukala davranıyor da ayıp bebence
Ben kimseyle alay etmedim. Ukala ukala davranan ustedigi gibi yorum gelmeyince hakarete başvuran sensin. Bize saydırana kadar gorumcelerinle eşinle yüzleş

Ben kimseyle alay etmedim. Ukala ukala davranan ustedigi gibi yorum gelmeyince hakarete başvuran sensin. Bize saydırana kadar gorumcelerinle eşinle yüzleş
Size saydırmıyorum,siz haddinizi aşıyorsunuz.Bu arada size ukala demedim genelleme yaptım.Neden üstünüze alındınız? He ayrıca eşimle ve görümcelerle bu konuyu konuşmadığımı nerden biliyorsunuz? Tam olarak bundan bahsediyorum.Yorum yapıcam,kalp kırıcam diye bilmeden etmeden saçma sapan bir yorum yarışı.

Sene de en az üç kere mi?
Vay anasına be!
Ben de Eylül de ucuz tatil kovalıyorum.
Altından mı be?
Doğru söyle
Bilmem ki olabilir hiç haberim yok 😂

Evet bazen kaplıca otele gidiyorlar .benim gibi tatili ucuza da getirmiyor ama huzuru yok işten napacan 😂

Lütfen aynı konuyu defalarca açmayınız ve içerik silmeyiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X