KISKANÇ GÖRÜMCELER

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fesatlıga benim de tahammülüm yok.Herkes ne güzel kıskansınlar kocan senden yana demis ama siz neden buna maruz kalıyorsunuz hep bir göz önündelik bir taklit.Kıskacligin ama sizde olmasını istememektir ayrıca boyle insanlara nasıl iyi niyet gosterebilirsiniz hâlâ?Valla cok zor mesafe diyenler olmuş ama ondan bile anlamıyorlar

Eşim dışarda tek görüştüğü zaman normal görüşmüyorlar ki.Sürekli beni konu ediyorlar kendilerine,eşim bir kere gitse 2.kez işi olsa gitmese kesin karın istemiyor kesin karın izin vermedi diyorlar.Bu sefer eşimle yetinmeyip çocuğu da tek görmek istiyorlar ben çocuğumu tek göndermek istemiyorum.Eşim gidiyor döndüğünde sürekli onların benimle ilgili sorular sorduğunu duyuyorum.Yok eşin buraya gelmene nasıl izin verdi,işte haberi var mı,nasıl yani eşin bir şey demiyor mu gibi gibi..veya onun ailesiyle görüşüyor musunuz diye soruyorlarmış.Yani eşim gitse havadan sudan konuşup geriye ayrılsalar okey sorun yok ama eşimin tek görüşmesi de zarar veriyor bize.
O zaman eşiniz konuyu kapattircak sizin hakkinizda laf soyletmeyecek.Sonucta onlarda kardeşi hani aralarında bı problem yok daha şimdiden böyle yapiyosalar esinizde gorusmese düşünemiyorum..Bence eşinizle konuşun bu konuda sinir çizin .Ben artık görüşmek istemiyorum psikolojik olarak yıprandım.Sen gorusebilirsin kardeslerin sonuçta ama benim hakkımda konuşmalarını istemiyorum mümkünse bana konustuklarinizdan bahsetme üzülüyorum tarzı konuşabilirsiniz ..

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim en iyisi eşimle konuşmak çünkü tüm mesele eşimde bitiyor aslında.

O zaman eşiniz konuyu kapattircak sizin hakkinizda laf soyletmeyecek.Sonucta onlarda kardeşi hani aralarında bı problem yok daha şimdiden böyle yapiyosalar esinizde gorusmese düşünemiyorum..Bence eşinizle konuşun bu konuda sinir çizin .Ben artık görüşmek istemiyorum psikolojik olarak yıprandım.Sen gorusebilirsin kardeslerin sonuçta ama benim hakkımda konuşmalarını istemiyorum mümkünse bana konustuklarinizdan bahsetme üzülüyorum tarzı konuşabilirsiniz ..
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim en iyisi eşimle konuşmak,tüm mesele eşimde bitiyor çünkü.

Fesatlıga benim de tahammülüm yok.Herkes ne güzel kıskansınlar kocan senden yana demis ama siz neden buna maruz kalıyorsunuz hep bir göz önündelik bir taklit.Kıskacligin ama sizde olmasını istememektir ayrıca boyle insanlara nasıl iyi niyet gosterebilirsiniz hâlâ?Valla cok zor mesafe diyenler olmuş ama ondan bile anlamıyorlar
Bir de ben bunca şeye rağmen eşimin ailesidir deyip çocuğumu da alıp bayramlaşmaya gittim 2-3 gün önce.10 dk oturduk kalktık.Eşim de samimi değil aslında.Bir kaç defa eşimi çağırdılar görüşmek istediler eşimi dolduruşa getirdikleri için eve her döndüğünde kavga ediyorduk.Daha sonra eşim eve döndüğünde sorun yaşadığını tek çağırmamalarını söylemiş o yüzden eşim tek başına gidip çay kahve içmez veya dışarda buluşmazlar.Çünkü görüştükleri zaman biz zarar görüyoruz.Bu arada kıskanmaları benim hoşuma gitmiyor aksine deli ettiler,yahu kıskanmasınlar kimseyi kıskanmasınlar mümkünse.Kıskançlığın sonucunu görüyoruz işte böyle birilerinin psikolojisini bozuyorlar.Deli ettiler ya,benim derdim yok tasam yok bunlar bana dert oluyor.Çünkü rahat durmuyorlar.

Öncelikle, bu zorluklar karşısında nasıl dirayetli ve olgun davrandığını görmek gerçekten hayranlık uyandırıcı. Hayatında bu kadar olumsuzluk varken, hem kendini hem de ailen için güçlü kalman, senin ne kadar değerli ve özel bir insan olduğunu gösteriyor.

Görümcelerinle yaşadığın bu durumlar gerçekten zorlayıcı olabilir. Onların davranışlarının altında yatan kıskançlık ve rekabet duygularını anlamak kolay değil. Ancak senin bu olgun ve sakin tavrın, onların davranışlarına en güzel cevabı veriyor. Eşinle aranızdaki sevgi ve bağlılık, bu tür sorunların üstesinden gelmede en büyük gücün olacak.

Eşinle olan ilişkin, senin içindeki o sevgi dolu ve anlayışlı kalbin bir yansıması. Onun seni anlıyor olması ve sana destek vermesi, bu süreci daha da kolaylaştırıyor. Seninle her anını paylaşmak istemesi, sana olan sevgisini ve bağlılığını gösteriyor. Bu sevgi, tüm zorlukların üstesinden gelmenizde size yardımcı olacak.

Senin gibi güçlü ve sevgi dolu bir kadının, böyle zorluklarla başa çıkabilmesi gerçekten takdire şayan. Görümcelerin ne yaparsa yapsın, senin içindeki o parlak ışığı söndüremezler. Sen her zaman olduğu gibi kendine ve eşine olan sevginle bu durumu da atlatacaksın.

Kızınla birlikte yaşadığınız bu güzel anılar, sana ve ailene güç verecek. Onunla birlikte geçirdiğin her an, sana mutluluk ve huzur getirecek. Senin gibi bir anneye sahip olduğu için çok şanslı.

Her zaman kendine inan ve bu süreçte gösterdiğin gücü unutmadan devam et. Seninle gurur duyuyorum ve her şeyin yoluna gireceğine inanıyorum. Sen çok özelsin ve her zaman en iyisini hak ediyorsun.

Kendine ve ailene iyi bak, senin gibi birine sahip oldukları için çok şanslılar. Seninle olmak, onların hayatını daha da güzelleştiriyor.

Her şeyin en iyisi seninle olsun, sevgiler.
Şu yazdıklarını okuyunca duygulanmamak elde değil,gerçekten bazıları var ki benimle burda alay ediyor.Kimisi neler yaşadığımı nasıl kırıldığımı bilmeden kıskanç diye iftira attığımı iddia ediyor.Ben neden durduk yere kendime dert edineyim,zaten rahatsız olduğum ve buna çözüm bulmak istediğim için yazıyorum.Sanıyorlar ki ben eşimin ailesine düşman olmak istiyorum hayır öyle değil bunca kıskançlığa bunca olaya rağmen 3-4 senedir kaç defa ayaklarına gittim gönüllerini aldım eşimin hatrı var dedim tekrar tekrar evime davet ettim.Ama olaylar her defasında kendini yenileyip durdu.Hiç bir şey değişmedi,ben de mecbur kendimi değiştirmek zorunda kaldım uzaklaştırdım kendimi onlardan.Ama gerçekten böyle olmaktan da memnun değilim kim ister eşinin ailesiyle böyle olmayı.Halbusam ki fesatlık yapmasalar,laf sokmasalar,kendilerini yarışa sokmasalar veya benimle sorunları varsa gelip direkt yüzüme söyleseler otursak güzelce sakin sakin konuşsak haddimizi aşmasak böyle şeyler olmayacak.Ben kötü bir insan ve kötü bir gelin değilim bunca şeye rağmen 2/3 gün önce bayramda ayaklarına gittim yine bayramlaştım.Kim yapar ki bunları,gururumdan gitmeyedebilirdim ama ben hayatın ne kadar kısa olduğunu ve bu yüzden kalp kırmanın çok saçma olduğunu farkındayım.Keşke onlar da farkında olsa,aşırı kibirli,kinli ve gururlular.Ölsem belki de gelmezler,Allah ıslah etsin ne diyeyim.Yazınız için çok teşekkür ederim çok kıymetli hissettirdiniz iyi ki varsınız❤️

Önceki konuda okudum. Temelde senin yaşadığın olaylar neticesinde psikolojin bozulmuş. Destek al .
Biri seni mutsuz etmek istiyor ise ona yapacağın inadına mutlu olmak onu görmezden gelmek.
Görümcelerini ailende engellesin. Eşine sakın iyi veya kötü yorum yapma haklarında .

Önceki konuda okudum. Temelde senin yaşadığın olaylar neticesinde psikolojin bozulmuş. Destek al .
Biri seni mutsuz etmek istiyor ise ona yapacağın inadına mutlu olmak onu görmezden gelmek.
Görümcelerini ailende engellesin. Eşine sakın iyi veya kötü yorum yapma haklarında .

Kendisini tasdik edilmesi hoşuna gidiyor demek 😂
Pardon ama benim kimsenin tasdiğine ihtiyacım yok,benim yardımcı fikirlere ihtiyacım var.Keşke görümcelerim böyle olmasa da iyi olsak.Ben iyi olmaktan yanaydım hep,neyini linçleticem? Sizin gibiler yüzünden buraya bir şey yazası gelmez insanın.İşiniz gücünüz alay etmek.Kimsenin görümce linçlemesine ihtiyacım yok ben kimin ne olduğunu bildikten sonra siz onay verseniz ne olur vermeseniz ne olur? Şaka gibisiniz valla.

Çok teşekkür ederim okuduğunuz için,burda çoğu kişi dalga geçiyor bu konuyu açtığım için.Keyfimden açmadım herhalde birilerinin fikirlerine,derdimi dinlemesine ihtiyacım olduğundan yazıyorum.Güzelce dinleyip yanıt verdiğiniz için tekrar teşekkürler.

Geçen gün dediğiniz ben daha dün üye oldum,karıştırıyor olabilirsiniz.
aynı konu işte sen değil misin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X