Kişiye özel Esma gurubu 🤗

Okudum canım

Iki arkadas için okundu Rabbim kabul etsin inşallah

SoLeiL12 niyetine Esması ( YA MUCİB ) kişi başı 100 dua sahibi başlamadan önce 10 estağfurullah okusun SoLeiL12 duası
Ya Rabbim! Rahime kuluna, eşine, 3 kızına dünya ve ahiret saadeti bahşet. Razı olduğun ameller, sağlıklı ömürler nasip et. Bilerek bilmeyerek işlemiş oldukları günahlarını affet. Kendisine hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü salih bir erkek evlat nasip eyle. Duasına amin diyen arkadaşlarına salih ve salihalardan evlatlar nasip et, gönüllerindeki dualarını kabul et. Amin el-Fatiha R rana20 niyetine Esması ( YA MUCİB ) kişi başı 100 dua sahibi başlamadan önce 10 estağfurullah okusun R rana20 duası
Duam :"Bismillahirrahmanirrahim,
Ya Allah, Ya Rahmân, Ya Rahim, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Latif, Ya Vedüd, Ya Cami...
Rabia kuluna, eşine, kızlarına, ailesine her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et.Senin yolundan ayırma, evinden sağlık ve huzuru eksik etme. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, gönüllerinden geçirdikleri mesleği ömürlerine nasip et haklarında hayırlaştır, kolaylaştır, güzelleştir. Rabia kuluna hayırlı sağlıklı uzun ömürlü Salih bir erkek evlat nasip eyle. Duası kabul olan kullarından eyle.Amin " @Harlofia agustos72 tatlicincap M Morlale8 M Maviayyy Aktif Lora sev9 mavikelebek34 Ssevincli ohbb M MaviMabellee Passi0n SoLeiL12 R rana20 bugün son arkadaşlar için okuyoruz kızlar rabbim herkesin niyetini kabul etsin inşallah

SoLeiL12 kalp kalbe karşı aynı esmayı seçip aynı duayı etmişiz ikimizin niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah
M Morlale8

Okudum Allah kabul etsin canim amin

Okudum canım

Okudum Allah kabul etsin

Evet kızçeler bi duamizinda sonuna geldik rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah hakkınızı helal edin geç bildirim yapmış olabilirim canlar rabbim duası kabul olunan kullarından eylesin cümlemizi inşallah şu mübarek günü kapanış yapıyoruz rabbim şu mübarek gün hayrına hepimizin duasını dileğini kabul etsin oldu sevincini yaşatsın bizlere inşallah

Helal olsun sen hakkını helal et canım . Hepimizin niyetleri rabbim katında kabul olsun inşallah hepinizden allah razı olsun

Helal olsun cnm emekk verdin sende helal et inşllah rabbim seninde gönlündeki güzel dualari yaşamayı nasip etsin beklemediğin bir anda mucizeler seninle olsun cnm

Helal olsun cnm emekk verdin sende helal et inşllah rabbim seninde gönlündeki güzel dualari yaşamayı nasip etsin beklemediğin bir anda mucizeler seninle olsun cnm
Sağol canım arkadaşın diline sağlık helal olsun naptik ki sizinle beraber bende faydalandım o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…