Kişiye özel Esma gurubu 🤗

Canım Allah razı olsun eger hemen baslamicaksa katılayım bi kac grup daha var zor olur diger esmamız bitene kadar başlamazsanız eklemeni isterim
Yarın listeyi yapıp birgüne başlamayı düşünüyorum senin için uygunsa ekliyeyim canım kişi başı 500 okuyacaz olmadı başka turda beraber oluruz yetistiremiyecek olacaksan

Yarın listeyi yapıp birgüne başlamayı düşünüyorum senin için uygunsa ekliyeyim canım kişi başı 500 okuyacaz olmadı başka turda beraber oluruz yetistiremiyecek olacaksan
Tamam bacım günlük 500 okucaksak uyar bana Allah razı olsun canım emeklerine sağlık

Beni de ekle cnm sayı az, yetişir Allahın izniyle

Katılmak isterim, teşekkürler.Ne okuyacağız ilk kez katılıyorum cehaletimi mazur görün
Kuzum.herkes sıkıntısına göre yada isteğine göre istediği esmayi seçecek onun niyetine okuyacaz kişi başı 500 düşünüyorum sayıyı bence makul herkes okuyabileceği bi sayı

M Morlale8 elinize sağlık güzel hazırlamissiniz.Bir davada haksızlığa uğradığımi düşünüyorum, Allah'ın adaletini istiyorum.Bana hangisi uygun olur "El-hakem"mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…