Kişiye özel Esma gurubu 🤗

Kendi niyetime ve arkadaşımızın niyetine okundu Rabbim kabul etsin

Ssevincli ve ohbb arkadaşlarım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah
M Morlale8

M MaviMabellee niyetine Esması ( YA FETTAH) kişi başı 100 dua sahibi başlamadan önce 10 estağfurullah okusun M MaviMabellee duası
Rabbim ümmeti Muhammed e içinde de bize hayirli rizik kapilari acsın amin. Passi0n Niyetine esması (EL KERİM) kişi başı 100 dua sahibi başlamadan önce 10 estağfurullah okusun Passi0n duası
Ey Alemlerin tek Rabbi olan ulu Allah'ım; Dualarıma engel bütün günahlarımı affeyle, senin rızanı kazanan kullarından eyle beni, El-Kerim isminle karnımdaki yavrumu bana ve aileme ikram eyle. Hakkımda hayırlıysa, sağlıklı, hayırlı, Salih bir evlat nasip eyle senin herşeye gücün yeter, bir tek sana secde eder bir tek sana kulluk ederim sen dualarımı geri çevirme Allah'ım. Bu duama amin diyen kardeşleriminde dualarını kabul, evlerine huzur bedenlerine sağlık nasip eyle Amin Amin Amin @Harlofia agustos72 tatlicincap M Morlale8 M Maviayyy Aktif Lora sev9 mavikelebek34 Ssevincli ohbb M MaviMabellee Passi0n SoLeiL12 R rana20 moco-coco kızlar bildirim saati her akşam saat (21.00) 2 arkadaşı beraber bildirim yapalım canlar

Kendime ve diger arkadasima okudum Rabbim kabul etsin amin

M MaviMabellee ve Passi0n için okudum. Allah kabul etsin inşallah M Morlale8

Okudum 2 arkadaşa da

Okudum canım

M MaviMabellee ve Passi0n arkadaşlarıma okudum Rabbim kabul etsin inşallah
M Morlale8

M MaviMabellee ve Passi0n için okudum Rabiim kabul etsin inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…